Koniec roka a s ním blížiace sa predvianočné obdobie už o sebe dávajú vedieť. Najväčšie nákupné a voľnočasové centrum v banskobystrickom regióne vyzýva svojich návštevníkov, aby si tento rok prípravu na sviatky nenechali na poslednú chvíľu. Centrum dáva do pozornosti viaceré tipy či príležitosti k pohodlnému a najmä bezpečnému nákupu.

Pandemická situácia je prakticky nepredvídateľná a dnes nie je isté, či sa nachádzame na začiatku alebo na vrchole tretej vlny. Nie je jasné ani to v akej situácii sa bude nachádzať naša krajina a jednotlivé okresy v predvianočnom čase.

Europa Shopping Center je najväčším a zároveň najnavštevovanejším centrom v celom kraji, preto vyzýva svojich návštevníkov k zodpovednému prístupu k predvianočným nákupom.

„Záleží nám na tom, aby sme všetkým dopriali pohodlné predvianočné nakupovanie. V súčasnej situácii však dbáme viac na bezpečnosť a zachovanie zdravia našich návštevníkov ako aj prevádzkarov. Preto vyzývame všetkých návštevníkov, aby naďalej ostali zodpovední, aby nákupy plánovali, nenechávali si ich na poslednú chvíľu a využili viaceré možnosti ako bezpečne zaobstarať darčeky pre svojich blízkych,“ hovorí Jana Seleštianska, Marketing Manager Europa SC.

Centrum ponúka hneď niekoľko jednoduchých tipov ako bezpečne a pohodlne nakúpiť:

  • Nákupy si nenechávajte na poslednú chvíľu.Najvyššie štatistiky návštevnosti Europa SC zaznamenáva práve pár dní pred Vianocami. Skúste preto plánovať nákupy skôr.
  • Využite online shopping našich značiek.Pre efektívne nakupovanie odporúčame pozrieť si vopred ponuku obľúbenej značky na jej e-shope, do „kamennej“ prevádzky tak prídete už s konkrétnou predstavou a nakúpite rýchlejšie.
  • Využite menej exponované časy.Vyhnite sa času obeda, skoro ráno a naopak pred záverečnou si viete dopriať komfortný shopping.

Aj najbližší pripravovaný event Zľavo-Fest predstavuje jednu z príležitostí k efektívnemu nákupu. Prevádzky centra počas nadchádzajúceho víkendu ponúknu atraktívne zľavy a v piatok budú návštevníkom k dispozícii predĺžené otváracie hodiny. Nakupovať tak môžete až do 22:00 hodiny.

V rámci pandemických opatrení Europa SC aj naďalej dodržiava prísne hygienické a bezpečnostné pravidlá. Na centre je zaistená dvojitá dezinfekcia, zvýšená frekvencia čistenia a dezinfekcie zariadení a plôch. Prevádzky majú jasne vymedzený maximálny počet návštevníkov na meter štvorcový.