Každá žena chce pri určitých príležitostiach pútať pozornosť. Väčšinou ju chce pútať dokonalou vizážou a správne zvoleným outfitom. Nie všetky ženy ale vedia, ako kombinovať jednotlivé oblečenie a neraz sa inšpirujú módnymi časopismi, či svetovými celebritami.

Aké elegantné kúsky dámskeho oblečenia sú súčasťou šatníkov moderných žien?

Elegantné šaty

Elegantné šaty sú vhodné na oficiálne príležitosti, ako svadby, plesy, oslavy životného jubilea, či iné spoločenské udalosti. V dámskych šatníkoch by nemali chýbať krátke elegantné šaty, ale aj dlhé elegantné šaty v rôznych farbách. Farby vyberajte také, aby sa hodili k farbe pokožke a k farbe vlasov.

Niektoré elegantné šaty sa ale dajú nosiť aj do práce, preto ak pracujete v kancelárii, alebo podnikáte, elegantné šaty by vám v šatníku nemali chýbať.

Čierne a sivé dámske sako

Okrem elegantných šiat by v šatníkoch moderných žien nemali chýbať ani saká. Medzi univerzálne a ľahko kombinovateľné saká patria predovšetkým čierne a sivé saká. Sú nositeľné prakticky k akejkoľvek farbe a sú nadčasové, čo znamená, že vám v šatníku vydržia viacero sezón.

Vyberajte si buď krátke, alebo predĺžené. Kombinujte ich s farebnými blúzkami, elegantnými chinos nohavicami, v lete s kulotkami a dolaďte k nim aj vhodnú obuv.

Možno ste si všimli, že v bulvári bolo písané, ako si mnohé známe celebrity obľúbili nosenie čierny a sivých dámskych sák. Nechajte sa aj vy inšpirovať a zaobstarajte si toto oblečenie moderných žien.

Chinos nohavice

Dámske chinos nohavice v béžovej, či čiernej farbe sú taktiež neodmysliteľnou súčasťou šatníka moderných žien. Uprednostňujte tenké chinos nohavice vyrobené z mierne elastickej, bavlnenej látky s vysokým pásom a s dĺžkou tesne nad členky. Dajú sa nosiť k sakám, blúzkam, tenkým rolákom a môžete si k nim obúvať dámske mokasíny, lodičky, ale aj členkové kožené čižmy na podpätku.