Banskobystrické multikino Europa Cinemas pripravuje ďalšiu exkluzívnu predpremiéru.Tentokrát nového filmového trháku z dielne režiséra a v tomto prípade producenta Jamesa Camerona, presláveného filmami Titanic a Avatar, a režiséra Alistera Griersona – SANCTUM.

Cameronove jedinečné 3D technológie, využité aj v snímke Avatar, vás v príbehu SANCTUM privedú do najhlbších jaskynných systémov sveta v skutočnom príbehu jaskynných bádateľov. Film natáčaný v austrálskych prírodných podmienkach sľubuje dych vyrážajúcu realistickosť a napätie.

Jaskynní bádatelia a potápači sa zrazu ocitnú uväznení v hlbinách zeme a či dokážu prežiť, je len na ich odvahe, bojovnosti a psychike, ktorá ich ženie do vypätých situácií. Cesta do otvoreného mora a teda späť na povrch existuje, ale či sa k nej hrdinovia filmu SANCTUM dostanú, uvidíte od budúceho týždňa v multikine Europa Cinemas.

Slovenskú premiéru bude mať film až vo štvrtok, ale už v stredu – 23. marca o 20.00 h môžete tento film vidieť na špeciálnej predpremiére spojenej s afterparty v reštaurácii Dublin. Lístky sú už v predaji na pokladniach multikina a to len za 9 eur. Jedine s portálom  BBonline.sk však môžete dva lístky na SANCTUM PARTY aj vyhrať, stačí vyplniť súťažný formulár pod ukážkou filmu.

Aby ste nemali súťaženie také jednoduché, pridávame samozrejme aj súťažnú otázku. Ak ste si prečítali informácie o filme, tá vám určite problémy nenarobí. Pýtame sa vás na kontinent, v ktorého jaskyniach sa príbeh SANCTUM odohráva… Súťažiť môžete až do utorka 22. februára 18.00 h. Víťaza budeme kontaktovať telefonicky.

Súťaž je ukončená…