Banskobystrické multikino Europa Cinemas pripravuje ďalšiu exkluzívnu predpremiéru.Tentokrát nového filmového trháku z dielne režiséra a v tomto prípade producenta Jamesa Camerona, presláveného filmami Titanic a Avatar, a režiséra Alistera Griersona – SANCTUM.

Cameronove jedinečné 3D technológie, využité aj v snímke Avatar, vás v príbehu SANCTUM privedú do najhlbších jaskynných systémov sveta v skutočnom príbehu jaskynných bádateľov. Film natáčaný v austrálskych prírodných podmienkach sľubuje dych vyrážajúcu realistickosť a napätie.

Jaskynní bádatelia a potápači sa zrazu ocitnú uväznení v hlbinách zeme a či dokážu prežiť, je len na ich odvahe, bojovnosti a psychike, ktorá ich ženie do vypätých situácií. Cesta do otvoreného mora a teda späť na povrch existuje, ale či sa k nej hrdinovia filmu SANCTUM dostanú, uvidíte od budúceho týždňa v multikine Europa Cinemas.

Slovenskú premiéru bude mať film až vo štvrtok, ale už v stredu – 23. marca o 20.00 h môžete tento film vidieť na špeciálnej predpremiére spojenej s afterparty v reštaurácii Dublin. Lístky sú už v predaji na pokladniach multikina a to len za 9 eur. Jedine s portálom  BBonline.sk však môžete dva lístky na SANCTUM PARTY aj vyhrať, stačí vyplniť súťažný formulár pod ukážkou filmu.

[youtube -sPMSiyLRDk 560 340]

Aby ste nemali súťaženie také jednoduché, pridávame samozrejme aj súťažnú otázku. Ak ste si prečítali informácie o filme, tá vám určite problémy nenarobí. Pýtame sa vás na kontinent, v ktorého jaskyniach sa príbeh SANCTUM odohráva… Súťažiť môžete až do utorka 22. februára 18.00 h. Víťaza budeme kontaktovať telefonicky.

Súťaž je ukončená…