V dnešnom svete služieb je už aj na Slovensku niekoľko gigantov, ktorí ponúkajú tovary prostredníctvom svojich eshopov. Vedeli ste však, že jeden z nich ponúka za pár eur mesačne aj prémiové služby?

Spoločnosť Alza sa rozhodla ponúkať za mesačný poplatok vo výške 9,50 eura prémiové služby, ktorými garantujú maximálnu spokojnosť zákazníka. Pokiaľ tak patríte medzi častých odberateľov a radi nakupujete vo veľkom a cez internet, táto služba určite stojí za zváženie. Výhodou je, že Alza Premium viete vyskúšať na 30 dní bezplatne. Čo všetko v sebe táto bonusová služba obnáša?

Doprava zdarma a prémiové zľavy

Častokrát sa pri nákupe cez internet stretávame s tým, že doručenie vašej objednávky je za poplatok. Niektoré e-shopy ponúkajú dopravu zadarmo pri nákupoch nad určitú sumu. So službou Alza Premium tieto starosti opadajú, jednoducho objednáte tovar a zadarmo vám bude doručený až domov alebo na ktorékoľvek výdajné miesto. Okrem kníh platí tento benefit na akýkoľvek tovar v akejkoľvek hodnote. Ďalšou z výhod sú takzvané “Premium deals”, teda výrazné zľavy, ktoré nikde inde nenájdete.

Okamžité vybavovanie reklamácií

Neraz sa vám stalo, že ste išli reklamovať poškodený tovar a bolo vám povedané, že na vybavenie majú zo zákona 30 dní? V tom momente nemáte situáciu vo vašich rukách, navyše nemáte ani tovar a ani peniaze. S prémiovými službami od Alzy vám pri zistení chyby do 90 dní od nákupu okamžite vymenia poškodený tovar za nový.

Prednostný výdaj a osobný asistent

Prednostný výdaj oceníte najmä v predvianočnom čase, kedy sa pred predajňami hromadia desiatky ľudí čakajúci na vyzdvihnutie ich darčekov. Internetom už neraz kolovali fotografie dlhých zástupov čakajúcich ľudí. Tomu sa viete vyhnúť vďaka službe Alza Premium. Spolu s ňou je vám k dispozícii aj osobný asistent. Máte otázku ohľadom produktu? Chcete vedieť stav vašej objednávky? Potrebujete poradiť? Na čokoľvek sa môžete opýtať v jednoduchom chatovacom okne.

Garancia najnižších cien

Pokiaľ nakupujete často a vo veľkom, nie je žiadnou hanbou vypýtať si zľavu. Ako totiž zvykne platiť – “kto sa neopýta, ten nemá”. Pokiaľ nie ste s cenou spokojný, jednoducho môžete pomocou chatu kontaktovať svojho osobného Alza Premium asistenta a ten spoločne s vami nájde optimálne riešenie, vďaka ktorému docielite obojstrannú spokojnosť.