Starostlivosť o zdravie je dôležitá. A to v každom veku. V mladosti sa nám síce môže zdať, že zdravie nám slúži a nič nás nebolí a tak máme tendenciu starostlivosť o zdravie zanedbávať, ale v neskoršom veku sa potom môžu prejaviť rôzne zdravotné problémy.

Budete sa cítiť naozaj kráľovsky

Preto nezaškodí občas urobiť pre svoje zdravie niečo „naviac“. Napríklad dopriať si kúpeľný pobyt v luxusnom 5 hviezdičkovom hoteli. Takým je aj úžasný Royal Palace Turčianske Teplice. To, že ste v 5 hviezdičkovom hoteli, zistíte hneď, ako otvoríte dvere na vašej izbe.

Čaká vás kráľovské ubytovanie bez ohľadu na to, či si vyberiete z priestranných izieb, rodinných apartmánov, alebo romantických podkrovných štúdií. A keďže sme hovorili o kúpeľnom pobyte, po tejto stránke nemôže predsa váš pobyt v ničom zaostávať.

A nebojte sa, ani nebude. Všetko bude na rovnakej úrovni ako vaša izba. To znamená, že vás nečaká nič menej ako luxus a úžasná starostlivosť. Po takomto pobyte si budete rozhodne môcť povedať, že ste sa výrazne pričinili o svoje zdravie.

Nielen voda, ale aj zlato lieči

Vďaka čomu je pobyt v takýchto luxusných kúpeľoch naozaj prospešný? Samozrejme, samo o sebe je dobré si dať aspoň na chvíľu pauzu od povinností všedných dní a zbaviť sa tak stresu a podobných negatívnych faktorov.

Avšak do kúpeľov sa chodí hlavne kvôli liečivým účinkom minerálnej vody. A Turčianske Teplice v tomto nie sú výnimkou. Liečivé pramene v tunajších kúpeľoch majú dokázateľne širokospektrálne liečivé účinky. To vďaka vysokému obsahu minerálnych látok.

To však nie je všetko. Nelieči sa tu len vodou z liečivých prameňov, ale aj zlatom. Zlato totiž nielenže poteší každú dámu v podobe krásnych šperkov, ale má aj pozitívny vplyv na ľudský organizmus. Zlato nielen lieči, ale (čo bude zaujímať hlavne dámy) aj skrášľuje. Dokonca aj Kleopatra si udržiavala žiarivú a jemnú pleť práve vďaka zlatým plátkom.