Rozmýšľate akým spôsobom a akými doplnkami zmeniť vašu domácnosť? Ako jej priniesť originálny dizajn alebo moderný vzhľad? Prinášame vám niekoľko tipov, vďaka ktorým vaša domácnosť bude na nepoznanie.

Luster

Dnes až tak bežné nie sú, avšak v minulosti boli lustre naozaj veľmi obľúbené. Zaujímavý luster dokáže vašu miestnosť zmeniť na nepoznanie. Obzvlášť sa hodia do miestnosti s vysokým stropom.

Štýlové závesy

Skvele doplnia okná. Okrem praktického vyuźitia (chránia pred svetlom) majú aj esteticku funkciu. Ak si vyberiete vhodný štýl a farbu, závesy môžu výrazne zmeniť vzhľad vašej izby. Snažte sa vyhnúť úplne rovnakým štýlom a farbám ako má podlaha, lebo by závesy mohli zaniknúť.

Machové obrazy a steny

Ak by ste chceli do vašej domácnosti priniesť kúsok luxusu, machové obrazy je presne to, čo hľadáte. Aktuálne sa tešia veľmi veľkej obľube. Na trhu sú rôzne druhy machových obrazov, od klasických štvorcových až po netypické šesťuholníkové.

Dokonca si viete dať vyrobiť aj machové steny na mieru a tak napríklad svoju chodbu, spálňu alebo kúpeľnu zmeniť na nepoznanie.

Sklenené zábradlie

Sklenené zábradlie prinesie do vášho interíeru, ale aj exteriéru, moderný vzhľad a nádych luxusu. Zábradlie si viete dať na balkón, terasu, ale aj na schodiská vo vnútri v domácnosti. Na výber máte číre, matné prevedenie skiel, ale aj rôzne iné farebné varianty podľa vášho výberu.

Ak hľadáte špecialistu na sklenené realizácie, kontaktujte spoločnosť Sklobau. Ich webovú stránku nájdete tu.

Wellness v domácnosti

Kúpeľňa nemusí byť len miesto, kde sa umývate a robíte svoju hygienu. Ak si ju vhodne zariadite, môže to byť oáza pokoja a oddychu.

Do kúpeľne si môžete umiestniť vírivku, v ktorej si viete urobiť svoje domáce wellness. Okrem toho si môžete zaobstarať aj fínsku saunu, parnú saunu alebo infrasaunu. Kúpeľňa sa následne stane útočiskom pred každodenným stresom.

Toto bolo 5 tipov, vďaka ktorým zmeníte vzhľad vašej domácnosti na nepoznanie.