Drobnosti, ktoré si neustále každý kupuje nemusia byť len pre radosť a potešenie, ale môžu byť aj veľmi užitočné. Veci nie len do domácnosti, ale aj do auta, si ľudia kupujú denne.

Najmä staršie autá potrebujú každú chvíľu nejakú údržbu a novinky, ktoré môžu trochu upraviť drobné chyby, ktoré sa neustále na aute objavujú. Niektoré veci uvidia aj okoloidúci, takže sa s nimi môžete chváliť a niektoré zase uvidíte len vy a vaša rodina. Vyberte si, čo z toho chcete mať.

Staré okná, ktoré netesnia

Stáva sa to často. Idete v staršom aute po diaľnici alebo len rýchlejšie po obyčajnej ceste a fúka vám na krk. Nemôžete s tým nič robiť, pretože okná v aute máte zatvorené. Znamená to len jediné, okno poriadne netesní. Môže to na vás zanechať nepríjemné zdravotné problémy a pritom stačí spraviť pár klikov na eliminovanie tohto problému. Deflektory sú totiž špeciálne plasty, ktoré sa dávajú medzi sklo, ktoré zatvoríte a ani tá najmenšia medzera tam už nie je. Ide o drobnosť, ktorá môže naozaj pomôcť. Nie sú finančne náročné a zakúpiť sa dajú na internete, kde si ich nájdete podľa modelu svojho auta.

Aj na spodok sa občas myslí

Nielen okná, ale aj kolesá sú častým problémom. Nemusí to byť len defekt, ktorý ich zničí, ale aj štrk, soľ alebo iné nečistoty. Chrániť nám ich pomáhajú puklice, ktoré majú nielen ten ochranný charakter, ale aj dizajnový, pretože na každom aute vyzerajú dobre a dodávajú mu imidž. Napríklad puklice na Seat viete tiež bez problémov nájsť na internete a objednať. Následne prídu a vy si ich nasadíte za pár minút. Vyberať môžete medzi desiatkami až stovkami vzorov. Od jednofarebných, až po farebné a mnohé ďalšie. Plast je dostatočne tvrdý, nemusíte sa báť, že sa pri pár jazdách rozbijú. Kolesá chránia skvelo a nie sú ani drahé, takže je jednoduchšie meniť tie ako celé koleso.