V lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly je sezóna v plnom prúde a navyše aj pre tých, ktorí sú cez deň pracovne vyťažený. Denne od 16.00 do 21.00 h si tu totiž môžete užiť večernú lyžovačku pri umelom osvetlení. Navyše cena päťhodinového lístka je teraz len 10 € a juniori či deti lyžujú ešte lacnejšie.

donovaly vecerne lyzovanieOd polovice januára si na Donovaloch môžete užiť večerné lyžovanie za nižšie ceny. Päťhodinový lístok vyjde na 10 €, juniori do 18 rokov zaplatia 8 a deti len 7 eur. Na lyžovačku od 16-tej hodiny vás vyvezie 4-sedačková lanovka Buly Expres, vlek P2 a lyžovať môžete na troch osvetlených zjazdovkách s celkovou dĺžkou dva kilometre.

Novinkou tohtoročnej sezóny na Donovaloch je aj nepretržitá prevádzka 4-sedačkovej lanovky na Záhradišti a teda plynulý prechod z denného do večerného lyžovania. Ak začnete lyžovať o 14. hod., so 7-hodinovým lístkom lyžujete až do konca večerného lyžovania do 21.00.

Po skončení večernej lyžovačky sa vyveziete späť k centrálnemu parkovisku vlekom, odkiaľ je to už len pár krokov do koliby Goral, ktorá ponúka tradičné špeciality nielen goralskej kuchyne.

Pripomíname, že pri vašom dlhodobejšom pobyte na Donovaloch a zakúpení si 5-; 6- a 7-dňového skipasu máte večerné lyžovanie automaticky v cene takéhoto skipasu platného aj na denné lyžovanie. Rovnako zvlášť lístky na večerné lyžovanie si nemusia kupovať ani držitelia spoločných sezónnych skipasov platných na Donovaloch a v Ružomberku.

Viac informácií o aktuálne otvorených dopravných zariadeniach a zjazdovkách na Donovaloch získate na www.parksnow.sk.