Cinemax nové logoCinemax opäť prináša ďalšie filmové novinky. Po vianočne naladených filmoch si tak od uplynulého štvrtka, 15. decembra môžete pozrieť napríklad drámu od oscarového režiséra Davida Frankela, Collateral Beauty. Priaznivcov sci-fi filmov poteší prvá zo série samostatných filmov Lucas filmu – Rogue One: A Star Wars Story.

ROGUE ONE: A STAR WARS STORY

Rogue One: A Star Wars Story je prvá zo série samostatných filmov Lucas filmu. Rozpráva príbeh skupiny netradičných hrdinov, ktorí sa spoja, aby splnili zdanlivo nemožnú úlohu – ukradli plány Hviezdy smrti. Pri verzii so slovenským dabingom je odporúčaná prístupnosť 7+ a pre verziu s titulkami je odporúčaná prístupnosť 12 +.

COLLATERAL BEAUTY

collateralVšetkých nás niečo spája, láska, čas, smrť. Tieto tri veci spájajú všetky ľudské bytosti na Zemi. Túžime po láske, chceme viac času a bojíme sa smrti. Howard (Will Smith) je skvelý, kreatívny a charizmatický muž. Kedysi miloval život, teraz ho nenávidí. Zažije rodinnú tragédiu a stiahne sa do ústrania. Jeho kamaráti zostavia drastický plán, ako ho z ťažkej situácie dostať skôr, než stratí úplne všetko. Dotlačia ho do krajnosti, donútia ho čeliť pravde prekvapivými a hlboko ľudským spôsobom. Film nakrútil oscarový režisér David Frankel, známy aj z našich kín (Diabol nosí Pradu, Marley a ja, Životná šanca). Odhaľuje, ako i tá najväčšia strata môže priniesť krásne momenty a ako sa láska a smrť v živote prepletajú…

SPIEVAJ – PREDPREMIÉRA

(Víkend 17.12. – 18.12.2016 o 12.50 hod,)

Podnikavý chlapík Buster Moon má poslednú šancu zachrániť divadlo, ktoré zdedil po svojom otcovi. Všetko staví na jednu kartu – na veľkolepú talentovú spevácku súťaž, akú svet ešte nevidel. Možno by Busterova talentová show nebola tak veľkolepá, keby sa jeho verná sekretárka slečna Crawlyová (chameleónka s veľmi neposednými očami) nepomýlila vo výške finančnej odmeny pre víťaza na letákoch, ktorými zaplavila mesto. Lenže keď máte sen, mali by ste za ním ísť, aj keby ste mali pri svojom snažení na chvíľu padnúť. Ako hovorí Buster Moon: „Na tom, že dopadnete na dno, je najlepšie to, že ďalej už vedie cesta len hore.“

ARTMAX – KAMENNÉ BOLESTI

artmax Filmy-page-001(Utorok 20.12.2016 o 18.10 hod,)

Gabrielle a José uzatvorili na konci 2. svetovej vojny manželstvo z rozumu. Nedarí sa im však splodiť dieťa, a tak Gabrielle odchádza na liečenie do švajčiarskych kúpeľov. Tam stretáva očarujúceho vojnového veterána, v ktorom objaví svoju spriaznenú dušu.

PREČO PRÁVE ON? – PREDPREMIÉRA

Najhoršie sny sa môžu plniť aj na Vianoce. Ned (Bryan Cranston), prišiel s rodinou za svojou dcérou Stephanii (Zoey Deutch) a jej novým priateľom Lairdom (James Franco) do Silicon Valley, kde obaja pracujú. Tešil sa, že sa zoznámi s partnerom svojej dcéry. Jeho milovaná dcéra, svetlo jeho života, si nabalila bláznivo potetovaného, brutálne úprimného, bezohľadne bezstarostného a úplne výstredného počítačového multimilionára. A teraz chce behom vianočných sviatkov získať požehnanie od rodičov svojej milej ešte predtým, ako ju požiada o ruku… Film Prečo práve on? v predpremiére si môžete pozrieť v Cinemaxe už tento pondelok, 19. decembra.

BABSKÁ JAZDA – VŠETKO ALEBO NIČ!

van_a4_wbPríďte sa zabaviť na januárovú Babskú jazdu, ktorá sa uskutoční v utorok 10. januára s filmom Všetko alebo nič!  Uvoľnená atmosféra, skvelé darčeky od partnerov a tombola sú samozrejmosťou. Najpredávanejšia kniha Evity Urbaníkovej sa dočkala svojej dlho očakávanej filmovej podoby! Začiatok roku 2017 bude v slovenských kinách patriť nerozlučnej trojici, Linde (Táňa Pauhofová), Vande (Klára Issová) a Edovi (Ľuboš Kostelný), kde každý z nich je iný, každý z nich má svoj príbeh, no spája ich vrúcne, oddané priateľstvo. Ich bláznivo plynúci život naruší Jakub (Michał Żebrowski), ktorý vnesie do Lindiných dní plno vášne a prísľubov na nový vzťah, no rozdielnosť pováh a náhľadu na svet robí ich vzťah komplikovanejším, ako by sa zdalo…. Všetko alebo nič je príbehom o vzťahoch, ktoré nás valcujú, o ženskom priateľstve, ktoré nás chráni, o mužoch, na ktorých sa nezabúda… aj keď vlastne toho nie sú hodní. Príbeh popretkávaný sarkazmom, humorom, hnevom, beznádejou, vášňou, smiechom, slzami, mužským egom a ženským sebavedomím. Príbeh tak skutočný, že v ňom objavíte samých seba…

a4_turandotARTMAX OPERA – TURANDOT

Pucciniho klasická, posledná opera Turandot so známou áriou Nessundorma sa radí medzi jeho najlepšie. Produkcia režiséra ChenShi-Zhenga vytvorená špeciálne pre úchvatné prostredie Handa opery v prístave v Sydney dáva klasickému príbehu unikátnu perspektívu. Turandot je krásna a vplyvná princezná, ktorá vyzýva svojich pytačov na zodpovedanie troch hádaniek pod trestom smrti. Caláf je odvážny princ z ďalekej krajiny, ktorý sa do princeznej zamiluje na prvý pohľad… Vo vašom kine na vás čaká prípitok, pohodlné sedenie, dokonalý zvuk a skvelý obraz. Vstupné v predpredaji je 9,90 € a v deň predstavenia 10,90 €. Operu Turandot zo Sydney si môžete pozrieť iba v pondelok 2. januára o 19-tej hodine.

PROGRAM KINA NA JEDEN KLIK – STIAHNITE SI CINEMAX DO MOBILU

Všetky potrebné informácie, akými sú program kina, špeciálne akcie, nákup vstupeniek online – priamo z mobilu teraz nájdete prostredníctvom jedného kliknutia.

Okrem toho v multikine Cinemax: Vaiana – Legenda o oceáne 2D aj 3D, Underworld: Krvavé vojny 2D, Prvý kontakt, Fantastické zvery a ich výskyt 2D aj 3D, Trollovia 2D, Bociany 2D, Vianočná párty a Anjel pána 2.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.