Uplynulý víkend sa niesol v znamení fašiangových podujatí, tradičných sprievodov, zábav či zakáľačiek. Nebude tomu inak ani počas ďalšieho, druhého februárového a zároveň posledného fašiangového víkendu. A na karnevale, ktorý sa koná v sobotu 18. februára v Robotníckom dome, si na svoje určite prídu najmä deti.

Karnevaly sú pre deti neraz aj splnením ich snov a predstáv byť niekým, koho obdivujú. Hrdinom z rozprávok, filmov či počítačových hier. Alebo zvieratkom, ktoré majú rady, no aj niekým, kým by chceli byť, až vyrastú. A tak je celkom možné, že na tohtoročnom mestskom Detskom fašiangovom karnevale v Robotníckom dome sa stretnú Spiderman s líškou, policajt s vílou, Batman s princeznou či Shrek s baletkou… Detská fantázia a šikovnosť rodičov nepoznajú hranice. Chystajte teda masky, lebo karneval sa koná už v sobotu 18. februára a čaká vás na ňom veľa zábavy, súťaží, tanca a muziky.

O program sa postará Tanečná škola Janette Fáberovej, ktorá naučí deti ale aj ich rodičov nové zaujímavé tance. Samozrejme, nebude chýbať súťaž o najkrajšiu masku či najlepšie tancujúceho rodiča, promenáda masiek a diskotéka. Príďte všetci, malí aj veľkí.

Detsky fašiangový karneval v sobotu 18. februára v Robotníckom dome sa začína o 16.00 h. Vstupenky  (3 eurá / osoba) si môžete kúpiť v predpredaji v Informačnom centre na prízemí radnice alebo pred podujatím v Robotníckom dome.