Podľahli ste už čaru crop topov? Buď tento špecifický druh oblečenia patrí k vašim obľúbeným, alebo ho až tak veľmi nemusíte. To sa však môže ľahko zmeniť. Stačí totiž vedieť, ako crop top správne nosiť a s čím ho kombinovať. Verte nám, že potom už naň nedáte dopustiť.

Módni dizajnéri crop topy doslova milujú

Hlavným poznávacím znamením crop topu je odhalené bruško, čiže dĺžka pod prsia. Vyžaduje si teda istú dávku odvahy obliecť si ho, no verte nám, že to stojí za to. Ponúka totiž obrovské množstvo možností a využitia, je nositeľný počas celého roka a oblečiete si ho na rôzne príležitosti. Pokoje v ňom môžete byť „za dámu“, ak si zvolíte čipkovaný romantický model, pôsobiť športovo, ak siahnete po klasike na ramienkach, prípadne vyzývavo, alebo akokoľvek budete práve chcieť. Módni tvorcovia tento kúsok odevu zbožňujú a venujú mu veľkú pozornosť – trh je preto plný modelov v rozmanitých verziách – s volánikmi, výstrihmi, rôznymi otvormi, šnúrkami okolo pása, s dlhými rukávmi i bez nich, s odhalenými ramenami v štýle španielskych blúzok a podobne. Rovnako sú v ponuke rôzne materiály a zdobenia, prípadne grafická potlač. Musíte si len vybrať, napríklad aj z ponuky značky House.

Stačí len mať zmysel pre módu, neprestreliť a šikovne kombinovať

Nie ste si isté, či je to pre vás tá správna voľba? Crop top si môžete pokojne obliecť aj na tielko či tričko a získať tak nový druh oblečenia, ktorá vás predsa len trošku viac zahalí. Prípadne siahnite po džínsach na traky a získajte tak ležérny outfit, ktorý si zamilujete. So sakom a legínami, ktoré doplníte topánkami na vysokom podpätku, z vás bude šmahom ruky žena – vamp.

Ak to zhrnieme, správne zvolený crop top vám urobí v šatníku obrovskú službu a stane sa priam nenahraditeľným. Stačí mať len zmysel pre módu, neprestreliť a šikovne ho kombinovať. Nenadarmo sa crop topy vrátili na výslnie a vyzerá to tak, že sa z módy tak skoro nevytratia. Ich začiatky siahajú do 90. rokov 20. storočia, no po jemnom útlme sú tu opäť s ešte väčšou slávou a intenzívnejšou pozornosťou. Dajte im preto šancu aj vy, zvoľte si minimálne jeden neutrálny model, ktorý vynosíte v rôznych obmenách oblečenia, no odporúčame vám siahnuť aj po výnimočnej verzii crop topu, ktorá bude šperkom vášho šatníka. Nakuknite priamo tu – https://www.housebrand.com/sk/sk/zena/oblecenie/tricka-topy/crop-top a nechajte sa inšpirovať širokým výberom.