Znižovanie produktivity práce v kanceláriách ovplyvňuje nekvalitné osvetlenie kancelárskych priestorov, nezabezpečenie pitného režimu, ale aj nekvalitné kancelárske kreslá.

Ak vám ale práca v kancelárii príliš nevyhovuje, vyskúšajte coworking. Coworkingové priestory sú také priestory, v ktorých vám práca pôjde od ruky.

Priestor, ktorý ťa naštartuje

SPACE UP, ktorý ponúka najlepší coworking v Bratislave, chce vytvoriť prostredie, v ktorom by ste sa necítili ako v kancelárii. Väčšina z nás si pod slovom kancelária predstavuje malú preplnenú miestnosť s minimom prirodzeného svetla.

Coworking v Bratislave ponúka niečo celkom iné. Vytvárajú miesto, kde sa budete radi vracať a umožní vám sústrediť sa na to podstatné. V týchto priestoroch budete nasávať informácie, budete sa zoznamovať s novými osobami a svoj biznis budete posúvať na inú, lepšiu úroveň. Jednoducho je to priestor, ktorý váš naštartuje!

Čo všetko vám poskytnú coworkingové priestory?

Každý zamestnanec pracujúci v kancelárii vyžaduje vytvorenie oddychového kútika a zabezpečenie pitného režimu. V coworkingových priestoroch máte dokonca bar, kde sa môžete kedykoľvek počas dňa občerstviť chutnou ovocnou minerálkou, čajom, kávou, alebo dokonca aj pivom a vínom. Ak vám nebude vyhovovať priestor baru, chutný nápoj si môžete preniesť na veľkú terasu, z ktorej budete mať pekné výhľady na celú Bratislavu. Na týchto terasách nájdete lehátka, takže ak budete potrebovať načerpať energiu zo slnečných lúčov, nemusíte utekať z budovy, ale stačí si zájsť na terasu.

Okrem baru a terasy máte k dispozícii aj chill out zónu určenú na nabratie inšpirácií alebo na načerpanie novej energie.

Ak vám vadia otvorené kancelárie v coworkingových priestoroch, máte možnosť rezervovať si uzavretú kanceláriu, ktorá vám poskytne dostatok súkromia. Dokonca sa budete môcť zúčastňovať externých eventov, a to v prípade ak budete členom SPACE UPU.

Ak budete chcieť zorganizovať vlastný event, k dispozícii vám bude moderný Event Space vhodný pre viac ako 200 ľudí.