Rozmýšľali ste niekedy nad tým, či vás ostatní vodiči posudzujú podľa toho, na akom aute jazdíte?

Verte či nie, značka auta je ešte stále pre mnohých ukazovateľom vodičských schopností a spoločenskej prestíže. Aké sú teda predsudky a predstavy o vodičoch najznámejších typov áut?

Zdroj: unsplash.com

Škoda

Ste rodinný typ s láskou k tradíciám a Škoda je pre vás zlatou strednou cestou medzi automobilmi. Nepotrebujete prehnané designové vychytávky a staviate na istotu. Jazdu si užívate nielen v meste, ale aj na výletoch.

Volkswagen

Nepotrebujete vyčnievať z davu, ste praktický typ a prvoradý je pre vás decentný vzhľad. Myslíte ekonomicky a auto považujete len za obyčajný dopravný prostriedok. Dôležitá je pre vás pohodlná a bezpečná jazda.

Mercedes

V žilách vám prúdi šľachtická krv. Nezáleží na tom, či jazdíte na jazdenom Mercedes vozidle alebo jeho mladšom súrodencovi. Potrpíte si na komfortnú jazdu, nadčasový design a vašu spokojnosť. Žijete naplno a s gráciou.

BMW

Vyhľadávate rýchlosť a nebezpečenstvo. Riadite sa vlastnými pravidlami, ste sebavedomý a plný hrdosti. BMW je pre vás symbolom splnených detských snov. Milujete hlasný zvuk motora, dynamický pohyb na ceste a obdivné pohľady okoloidúcich.

Volvo

Máte v sebe ducha severského Vikinga. Vyhľadávate spoľahlivosť a všestrannosť. Nepotrpíte si na módne výstrelky, prvoradá je pre vás bezpečnosť. Nezastaví vás žiadna prekážka. Kvalita víťazí nad kvantitou a vy sa na ceste cítite hrdo a sebavedomo.

Zdroj: unsplash.com

Land Rover

Ste odhodlaný a nezastaviteľný. Obľubujete adrenalínové zážitky, jazdíte mimo vyznačených ciest, no nezabúdate na bezpečnosť. Potrebujete rôznorodosť a dostatok priestoru. Páči sa vám spojenie luxusu a praktickosti.

Mini Cooper

Inšpirovali ste sa Mr. Beanom alebo obľubujete britský humor. Nebojíte sa ísť proti prúdu, ste za každú srandu a nepoznáte nudu. Vaším revírom je mesto, nezastaví vás ani komplikované parkovanie či preplnené ulice.

Mazda

Máte zmysel pre tímovosť. Ste verný značke, obľubujete technologické výdobytky a nepohrdnete ani rýchlejšou jazdou. Nepotrebujete prepracovaný design, ale jednoduché a bezpečné vozidlo.

Kia

Veríte v silu slovenského automobilového priemyslu. Vyhovuje vám prepojenie tradičného s moderným. Preferujete spoľahlivé auto so slušným výkonom a jednoduchou starostlivosťou. Vaša spokojnosť a spokojnosť vašej rodiny je pre vás na prvom mieste.

Toyota

Vyhovuje vám nízka spotreba, spoľahlivosť a ekologické inovácie. Ste rodinne založený typ a pohybujete sa najmä v mestskom prostredí. Jazdíte rozumne, myslíte ekologicky a na semaforoch máte poctivo zapnuté automatické vypínanie motora.

Fiat

Ukrývate v sebe taliansky temperament. Idete svojou vlastnou cestou, nebojíte sa farieb a ani nevšedného vzhľadu. Ste štýlový a sebavedomý. Oceňujete históriu značky a jej unikátnosť.