Anglický spevák Chris Norman vystúpi v sobotu 22. júna v Tipsport aréne v Banskej Bystrici. Bývalý člen legendárnej rockovej formácie Smokie odohrá v Aréne koncert, na ktorom odznejú hity ako Midnight Lady, Lay Back In The Arms Of Someone, Livin‘ Next Door To Alice, či mladšiemu  publiku známy súčasný remix od Cyril – Stumblin‘ In.

Chris Norman je známy svojou výnimočnou sólovou kariérou po odchode zo skupiny SMOKIE. Jeho charizma, nezameniteľný chrapľavý vokál a energické vystúpenia sú jeho charakteristickými znakmi. Vďaka obrovskej popularite z čias pôsobenia v SMOKIE a z následnej sólovej kariéry si udržuje veľkú základňu fanúšikov aj v súčasnosti. O všetkých jeho kvalitách sa budú môcť presvedčiť aj fanúšikovia v Banskej Bystrici, kde vystúpi 22. júna 2024.

„Sme veľmi radi, že po úspechu show Vivaldiano môžeme Banskobystričanom priniesť ďalšie veľké vystúpenie v podobe Chrisa Normana, ktorý, verím, svojimi piesňami a energiou nadchne tisícky ľudí na našom zimáku,“ uviedol Matúš Molitoris z neziskovej organizácie Spolu sme Bystrica, ktorá spolupracuje na tomto podujatí a napĺňa tak svoj zámer pomáhať v oblasti kultúry, ale aj športu a životného prostredia.

Fantastickou správou je, že súčasťou koncertu bude aj vystúpenie špeciálneho, hviezdneho hosťa koncertu Chrisa – slovenského hitmakera a stálice slovenskej populárnej hudby – Petra Nagya a jeho INDIGa. Keďže aj Peter Nagy je veľký fanúšik Chrisa Normana, bude aj pre neho tento koncert výnimočným, a zároveň veľkou výzvou.

„Peter Nagy sa výzvy byť predskokanom zhostil viac ako zodpovedne. Už teraz môžeme povedať, že k hitovým setom Chrisa Normana pridá aj on svoj viac ako hodinový set naj skladieb, medzi ktorými nájdeme najväčšie hity Petra Nagya“, doplnil Vladimír Ivan. Návštevníci si tak určite vypočujú skladby ako Poďme sa zachrániť, So mnou nikdy nezostarneš, Marcel z malého mesta, Psi sa bránia útokom, Profesor Indigo, Korálky od Natálky, Chráň svoje bláznovstvá a mnohé ďalšie.

Skvelý zážitok navyše umocní aj veľké pódium so špičkovým zvukom, na ktorom v minulosti vystúpili skupiny a mená ako Iron Maiden, Scorpions, Nightwish, či projekty Vivaldiano, Dracula, Kleopatra, Alexandrovci a iné. Vystúpenie ako také umocní aj veľká svetelná show, ktorú bude tvoriť viac ako 100 svetiel.

Vstupenky na koncert sú v predpredaji prostredníctvom siete Ticketportal.