cinemaxBanskobystrické multikino Cinemax prináša aj tento týždeň filmové premiéry. Už od uplynulého štvrtka tak môžete vidieť napríklad čiperné veveričky vo filme Alvin a Chipmunkovia: Čiperná jazda. V premiére si však môžete vychutnať aj akčnú komédiu Policajtov švagor či nevšednú francúzsku komédiu Rodina na prenájom. 

ALVIN A CHIPMUNKOVIA: ČIPERNÁ JAZDA

alvinČiperné veveričky Alvin, Simon a Theodore sú späť! A ako vždy sú nabití energiou, pesničkami a najmä úplne bláznivými  nápadmi. Ich nový, už štvrtý príbeh začína tradične: veľkým nedorozumením. Alvin, Simon a Theodore majú podozrenie, že Dave, ich veľký ľudský kamarát a ochranca, chce požiadať svoju priateľku o ruku. A oni touto svadbou získajú  jedného absolútne príšerného, neznesiteľného, vyženeného  brata Milesa a  možno ich  Dave dokonca aj úplne opustí.  Toto požiadanie  o ruku sa má odohrať o tri dni až v Miami, a tak majú naši chlpatí hrdinovia veľmi málo času a pred sebou o to viac kilometrov, aby  zabránili tejto neskutočnej katastrofe.

POLICAJTOV ŠVAGOR

policajtov svagorKeď ste najdrsnejší policajt v meste, je pre vás predstava, že sa vám do rodiny ako švagor začlení krpatý a ukecaný idiot, niečo ako živá nočná mora. Lenže ako nazvať situáciu, keď sa ten istý človek má stáť vašim kolegom? Na niečo tak strašné už ani v pekle nemajú slovník. Akčná komédia Policajtov švagor vám dokáže, že riešiť sa dajú aj situácie, ktoré sú na prvý pohľad neriešiteľné. Ben Barber (Kevin Hart) má čerstvý diplom z policajnej akadémie a vyhliadku na šťastný život po boku krásnej Angely. Jej brat James Payton (Ice Cube) z toho nie je ani trochu nadšený, ale keď sa mu už nepodarilo sestre svadbu vyhovoriť, rozhodne sa z Bena urobiť aspoň poriadneho chlapa. Respektíve sa o to pokúsiť. Ako elitného detektíva atlantskej polície Jamesa nadriadení pošlú do Miami, aby priamo pri zdroji ukončil dopravu drog do krajiny. Jeho cieľom je údajný narkobarón Antonio Pope (Benjamin Bratt). Práve túto akciu si James zvolí ako školu života pre svojho budúceho švagra. Keby len tušil čo všetko bude musieť kvôli tomuto rozhodnutiu preskákať, určite by si to rozmyslel. Nielen že musí riešiť nepretržitú sériu hrozných problémov, ale naviac má čo robiť, aby jeho sestra neovdovela skôr, ako sa vôbec vydá. „Verím, že diváci budú nadšení. Veľa filmov funguje v traileroch, ale keď si potom pozriete celý film, smejete sa len na scénach, ktoré ste videli v upútavkách. V tomto smere naša komédia určite príjemne prekvapí,“ sľubuje herec Ice Cube.

RODINA NA PRENÁJOM

rodina na prenajomPaul-Andre je šarmantný a trochu nesmelý milionár v najlepších rokoch. Má všetko, po čom túži, okrem jednej maličkosti. Vlastnej rodiny. Rozhodne sa preto zaobstarať si ju, nech to stojí čokoľvek. Náhodou stretáva Violette, energickú slobodnú matku dvoch detí, ktorá sa musí poriadne obracať, aby uživila svoju rodinu a udržala si strechu nad hlavou. Paul-Andre sa nad ňou zľutuje a dá jej návrh, ktorý sa len ťažko odmieta. Zaplatí všetky jej dlhy za podmienky, že si bude môcť jej rodinu prenajať. Milionár sa tak ocitá v dome plnom chaosu, detí a každodennej reality. Prežije to?

agenti_dementi_a4_predpremieraAGENTI DEMENTI – PREDPREMIÉRA

(Víkend 30.1. – 31.1.2016 o 14.00 h,)

Mortadelo a Filemón (Agenti dementi) sú tí „najcennejší“ superšpióni TIA (Tajnej vládnej agentúry) povolaní riešiť zločiny, ktoré žiadny iný agent nevyrieši… alebo skôr skazí situácie tak, ako to nikto iný nedokáže. Aby bolo zrejmé, ako ťažké je ich poslanie, Mortadelo a Filemón využívajú prevleky rovnako tak ako bizarné a dosť často nepoužiteľné nápady, ktoré spolu s ich originálnym ostrovtipom zvrátia misiu v bláznivé dobrodružstvo, ktoré vo svete zločinu nemá obdoby. Tentokrát musí čeliť dvom ukrutným hrozbám: Jimmimu, šialenému zloduchovi, ktorý má v pláne vyhodiť vedenie TIA do povetria a Obrovi Karolovi, odpornému kriminálnikovi, ktorý túži po veľmi osobnej vendete proti Filemónovi.

ARTMAX FILM – IZBA

artmax Filmy-page-001

(Streda  2.2.2016 o 20.20 h,)

Pre päťročného Jacka je izba celým svetom. Je to miesto, kde sa narodil, vyrastá a kde žije v bezpečí so svojou mamou Joy. Spolu si čítajú, učia sa a hrajú. O svete sa Jack dozvedá len z niekoľkých detských kníh a detských televíznych seriálov. Všetko, čo je mimo izby je fiktívne, len izba je skutočná. V noci ho mama ukladá do bezpečia šatníka, v ktorom zaspáva rýchlejšie, než pride starý Nick, ich väzniteľ. Izba je pre Jacka domovom, ale pre jeho mamu väzením, v ktorom ich starý Nick drží už viac než sedem rokov. Vďaka odhodlaniu, vynaliezavosti a vrúcej materskej láske sa Joy podarilo pre Jacka vytvoriť život, v ktorom si neuvedomuje limity ich väzenia. Joy však vie, že takto to nemôže byť stále. Vymyslí preto odvážny plan úteku, v ktorom sa spolieha na statočnosť svojho syna a nutnú dávku šťastia. Keď plán naozaj funguje a obidvaja sú konečne slobodní, Joy si s hrôzou uvedomí, ako nepripravená je na to, žiť mimo štyroch stien malej izby a byť svojmu synovi oporou aj v skutočnom svete. Ich izolovaný svet sa naraz rozšíri a ako malý Jack, pre ktorého je všetko nové a neuveriteľné, tak aj Joy sa musia naučiť, ako žiť v reálnom svete…

Imagedragon_antenaARTMAX KONCERT – IMAGINE DRAGONS: SMOKE MIRROS LIVE

Po prvý krát v histórii budete mať možnosť vidieť na veľkom plátne jednu z najžhavejších kapiel súčasnosti – Imagine Dragons. Celosvetovo v jediný večer, 2. marca 2016 uvidíte a v perfektnej zvukovej kvalite budete počuť záznam koncertu Smoke + Mirrors Live. Kapela ho nakrútila ako súčasť svojho aktuálneho turné a v kine sa tak budete môcť nechať uniesť hitmi ako Demons, It’s Time a peckou Radioactive z platinového albumu Night Vision, s ktorou vyhrali Imagine Dragons aj cenu Grammy. Nový album Smoke + Mirrors sa umiestnil na prvom mieste rebríčkov a to vrátane US Billboard a UK Official Album Charts a obsahuje hity ako I Bet My Life či Gold a Shots, ktoré samozrejme zaznejú aj v zázname koncertu v kinách.

AKO BYŤ SINGLE – BABSKÁ JAZDA

Cinemax opäť pripravil BABSKÚ JAZDU, ktorá sa bude konať v stredu 10. februára. Čaká na Vás welcome drink, darčeky, tombola, skvelý film a perfektný večer.  New York je plný osamelých sŕdc hľadajúcich tú správnu zhodu, láskyplné spojenie, sex alebo niečo medzi tým. Prespávanie v meste, ktoré nikdy nespí, nikdy nebolo také zábavné. Dakota Johnson (“Fifty Shades of Grey”), Rebel Wilson (“Pitch Perfect”), Alison Brie (“Get Hard”) a Leslie Mann (“This is 40”) sú hlavnými protagonistkami skvelej komédie o rôznych typoch žien žijúcich vo veľkomeste – ich láskach, trápeniach, úspechoch, neúspechoch a v neposlednej rade o bezstarostnej zábave.

VALENTÍNSKY VÍKEND V CINEMAX

A4_web(2)Oslávte Valentín v CINEMAX-e. Všetci filmoví fanúšikovia môžu prísť  do kina osláviť sviatok všetkých zaľúbených!  Nielen zaľúbených, ale všetkých, ktorí sa majú radi. Potešte tých, ktorých máte najradšej a zažite spolu v multikine CINEMAX maximálny Valentínsky filmový zážitok. Je to výborné  miesto na krásne chvíle s tými,  na ktorých vám záleží. Nemíňajte už peniaze na nemoderné srdiečka a iné dávno prežité Valentínske darčeky, ale buďte originálny a štýlový,  a radšej poďte do kina. Keďže aj CINEMAX má nadovšetko rád svojich divákov, pripravil pre Vás ku dvom zakúpeným vstupenkám počas Valentínskeho víkendu 13.2 – 14.2. 2016 darček, ktorý na vás čaká v kine – VOUCHER 1+1 FREE, ktorý však platí iba do vypredania zásob. Navyše, každá vstupenka z Valentínskeho víkendu bude zaradená do žrebovania o super ceny od AQUACITY POPRAD: 12 x 2 vstupenky Vital Packet, 12 x 2 vstupenky Aqua packet a hlavné ceny – 3 víkendové pobyty pre 2 osoby v AQUACITY POPRAD. Bližšie informácie o súťaži a registračný formulár, na ktorom môžete Vaše vstupenky zaregistrovať už čoskoro.

ARTMAX OPERA – TRUBADÚR Z PARÍŽA

trubadur-01(PRIAMY PRENOS – 11.2.2016)

Po úspechu Rigoletta bolo Verdiho jedinou túžbou urobiť niečo nové. Bol však netrpezlivý, ba až nahnevaný keď sa k nemu dostal nový projekt – adaptácia hry El Trovador španielskeho dramatika Antonia Garcíu Gutiérreza. Tá vzbudila totiž len opatrný entuziazmus u Salvatore Cammarana, jeho libretistu a muža, ktorému Donizetti z časti vďačí za úspech svojej opery Lucia z Lammermooru. Či bolo libreto nedokončené kvôli nadmieru nepravdepodobnej dejovej línii, či chorobe jeho autora sa už teraz nedozvieme. Napriek naliehaniu nedočkavého Verdiho Cammarano neustúpil. A práve v tom tkvie paradox opery TRUBADÚR: v očiach jej neprajníkov je typickou melodrámou, no práve formálne obmedzenia spôsobené Cammaranom rozdúchali ohne skladateľovej vášne.

Okrem toho v multikine CINEMAX: Revenant Zmŕtvychvstanie, Piata vlna, Ľadová sezóna, Kikirikí a pár vajec 2D aj 3D, Už teraz mi chýbaš, Muzikál aneb Cesty za štestím, Osem hrozných, Les, Žabiak Ribbit, Milenci tých druhých, Dedo je lotor, Vojtech a Lída Baárová.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.