Organizátor Crazy WoMen Active pripravil ďalší ročník charitatívneho Mikulášskeho behu. Uskutoční sa v sobotu 3. decembra od 16.30 hod.

mikulas2016„Len sedieť nestačí“, tak znie motto v poradí už tretieho ročníka tohto charitatívneho podujatia. Cieľom behu je v predvianočnom období vzdať úctu všetkým ženám v našom okolí, ktoré bojujú s onkologickým ochorením. Organizátor chce zároveň upozorniť aj na dôležitosť preventívnych prehliadok či zdravý životný štýl.

Usporiadateľ behu, Crazy WoMen Active, podujatie pripravil pre občianske združenie Viktorky. Práve tomuto združeniu bude venovaný celý výťažok behu. OZ Viktorky je združenie žien, ktoré postihlo onkologické ochorenie.

Hromadný štart bežcov v mikulášskom oblečení bude tak ako po minulé roky aj tentokrát spred nákupného centra Europa shopping center. Bežci budú bežať smerom na Námestie SNP, cieľom je Mariánsky stĺp. Pre zaregistrovaných účastníkov čaká okrem behu napríklad aj tombola. Registrácia bežcov je možná každý pracovný deň v predajni Active planet a to v čase od 10.00 do 18.00 hod. Registrovať sa dá aj online prostredníctvom webovej stránky Active planet či priamo v deň podujatia v Europa shopping center.

Ako vyzeral mikulášsky beh vlani si môžete pozrieť v našom staršom článku.