Najväčší, jedinečný a mimoriadne kvalitne obsadený. Taký je štvrtý ročník hokejbalového turnaja Országh Cup, ktorý sa už počas víkendu uskutoční v oboch halách banskobystrického zimného štadióna.

Orszagh cup 2013Turnaj, ktorému prepožičal meno hokejový majster sveta a tréner banskobystrického HC ’05 Vladimír Országh, každoročne rastie. V tomto roku sa ho zúčastní už 32 tímov, čo ho radí medzi najväčšie v Európe. V balíku účastníkov sú tímy, ktoré patria medzi lídrov v najvyšších hokejbalových súťažiach na Slovensku, ale aj turnajové družstvá. V uplynulých troch ročníkoch sa z víťazstva radovali hráči Sharks Zvolen. A ak si myslíte, že hráči na ploche vám budú povedomí, vedzte, že v mnohých tímoch uvidíte známe tváre slovenského hokeja.

Zápasový program ôsmych skupín začína v sobotu už o štvrť na osem ráno a potrvá až do večerných hodín. V nedeľu bude od rána pokračovať rovnako a následne budú od 10.15 h prebiehať zápasy vyraďovacích bojov v play-off. Zápas o tretie miesto je v nedeľu naplánovaný v hlavnej hale zimného štadióna o 19.30 a finálový od 20.15 h.

Kompletný zoznam tímov, ako aj rozpis zápasov nájdete na stránke podujatia…