Cestovná kancelária Kartago tours, a.s., ktorá sa špecializuje na letecké zájazdy a svoju značkovú predajňu mala dlhé roky aj v Banskej Bystrici na Hornej ulici 32, sa od začiatku marca objaví na novom mieste.

Presťahovala sa o niekoľko čísiel bližšie k Námestiu Štefana Moyzesa na ulicu Horná 2. V tesnej blízkosti pošty, galérie, alebo hradu. Predajňa začala na prelome februára a marca získavať charakteristické farby a návštevníci majú na tomto mieste opäť možnosť siahnuť po výhodných ponukách.

Do 15. apríla zaujímavé zľavy

FOTOOOKlienti, ktorí si svoje zájazdy v cestovnej kancelárii Kartago tours objednajú do 15. apríla 2014, získavajú možnosť využiť zľavu vo výške 27%, pokiaľ využili služby cestovnej kancelárie 5 a viackrát. 26% zľava je k dispozícii klientom, ktorí cestovali 3x a zľava 25% pre cestujúcich, ktorí cestovali aspoň raz. Výhodné ceny sa netýkajú len dospelých. Vo výhodných cenách cestujú aj deti.

Všetci klienti cestujúci v páre, bez rozdielu, koľkokrát s nami cestovali, majú možnosť využiť zľavu 25% v termínoch zájazdov mimo hlavnú sezónu. Ak sa teda rozhodnú cestovať v júni, v septembri, alebo októbri, svoju dovolenku môžu kúpiť už teraz vo výhodných cenách.

Už 20 rokov na Slovensku

Kartago tours, a.s. je na slovenskom trhu už 20 rokov. Dlhoročná tradícia a osvedčené meno posilňuje pozíciu značky ako operátora leteckých zájazdov do obľúbených destinácií Slovákov. Medzi dlhoročne najúspešnejšie z nich patria Tunisko, Egypt a Turecko. Zájazdy cestovnej kancelárie predáva celkovo 15 značkových predajní na celom Slovensku. O predaj mimo pôsobnosť týchto predajní sa stará široká sieť zmluvných predajných miest prostredníctvom cestovných agentúr.

V ponuke cestovnej kancelárie Kartago tours

be live saidia hotelV značkovej predajni v Banskej Bystrici si jej návštevníci môžu vyberať z aktualizovanej ponuky last minute zájazdov, zvýhodnených trojhodinových výpredajov, ale aj z viacerých zľavových ponúk. Ponuka na letnú sezónu 2014 zahŕňa osvedčené destinácie ako Egypt, Tunisko, Turecko, Mallorcu, Maroko, ale tiež grécke ostrovy Rhodos, Kréta, Zakynthos a Kos. Tak ako minulý, aj tento rok Kartago tours ponúka počas leta priame lety z Bratislavy do exotickej destinácie západne od afrického Senegalu. Kapverdské ostrovy návštevníkom ponúkajú priezračné more, čisté a rozľahlé pláže a výnimočnú atmosféru ostrova Sal.

Zastúpenie v Banskej Bystrici:

Tel: 048/ 412 3939, 4040
Fax: 048/ 412 31 41

banskabystrica@kartago.sk
webové stránky:   www.kartago.sk

Otváracia doba:  pondelok až piatok od 09:00 do 18:00
Počas letnej sezóny otvorené aj v sobotu od 09:00 do 13:00