Rudlovský Netopier po čase znova ožil. Originálna „krčmička“ v niekdajšej obci Rudlová (dnes mestská časť Banskej Bystrice) okrem dobrého piva a príjemnej atmosféry ponúka aj zaujímavé podujatia.

utorok 17. septembra sa U Netopiera uskutoční Cestovateľský utorok, v ktorom Ján Hrubala porozpráva o svojich cestovateľských zážitkoch po ostrovoch v Indickom oceáne. Nebude chýbať ani vizuálna prezentácia. Podujatie sa začína o 19:00 h. Viac informácií nájdete aj na Facebook evente.

Cestovateľské utorky U Netopiera sa budú konať  pravidelne dva razy do mesiaca, ďalší bude 24. septembra. Ľubica Luhová na ňom porozpráva o Taiwane.

Každý štvrtok sa U Netopiera koná vedomostný kvíz (19:30 h) a v pláne sú aj rôzne výstavy a hudobné vystúpenia. Streda býva „pivná“ – v ponuke je vždy nejaká pivná novinka. V októbri sa tu uskutoční prezentácia kníh o histórii. A chystajú sa aj ďalšie milé prekvapenia. Návštevníci Netopiera sa majú na čo tešiť. A zároveň sa môžu aj aktívne zapojiť do vedomostného kvízu, či podeliť sa so svojimi cestovateľskými zážitkami a dobrodružstvami v rámci Cestovateľských utorkov. Stačí sa prihlásiť správou na Facebook stránke alebo na 0907 843 235.