europa sc bbAk budete v ranných hodinách prechádzať centrom Banskej Bystrice pešo, nebudete už musieť tunajšie obchodné centrum obchádzať. Ráno bude totiž otvárať svoje brány a tiež niektoré prevádzky skôr, ako doteraz.

Banskobystrické obchodno-zábavné centrum Europa sa mení. Počas leta prešli rekonštrukciou predajne telekomunikačného operátora, jednej z bánk či predajne potravín Terno. Tá navyše zmenšovala svoju predajnú plochu a čiastočne upravila svoj koncept. Stále ešte prebieha dostavba nových strešných predajných priestorov a v polovici októbra má svoju očakávanú predajňu na prízemí otvoriť aj športový Decathlon.

V súvislosti so sobotňajším znovuotvorením predajne potravín dochádza ale prvýkrát od otvorenia Europa SC k výraznejšej zmene otváracích hodín, keď sa brány centra otvoria o 7.00 h. Doteraz to bolo až o dve hodiny neskôr. „Prax nám ukázala, že naši zákazníci by radi využívali naše služby skôr, ako sme otvárali. Preto sme sa rozhodli vyjsť im v ústrety. Tento čas budú môcť stráviť nielen nákupmi v supermarkete Terno, ale takisto  ich využiť  na ranné stretnutia či pracovné raňajky. Od siedmej ráno budú otvorené už aj naše parkoviská,“ vysvetlil Tomáš Hollý, Centre manager Europa SC.