Chcete bývať v krásnom horskom prostredí, ale len na skok do Banskej Bystrice? Máme pre vás riešenie. Rodinný dom v Horných Pršanoch toto všetko ponúka. A ešte omnoho viac. Poďte sa na túto zaujímavú nehnuteľnosť pozrieť spolu s nami.

Nový začiatok medzi vrchmi a neďaleko mesta

V srdci Kremnických vrchov, kde sa obloha dotýka hrebeňov a príroda píše príbehy, leží obec Horné Pršany. Táto dedinka „hľadiaca“ na pulzujúcu Banskú Bystricu iba 5 kilometrov odtiaľto, ponúka dokonalú harmóniu medzi horským pokojom a mestským životom. Horné Pršany sa pre svoju jedinečnú slnečnú polohu, stávajú vzácnym miestom pre tých, ktorí hľadajú domov s príbehom, kde moderný život splynie s prírodnou idylkou.

Moderný dom s vidieckym čarom

4-izbový rodinný dom v Horných Pršanoch, ktorý Vám predstavujeme, je síce staršieho dáta, ale kompletne zrekonštruovaný bol v roku 2016. Rekonštrukcia prebehla s kvalitnými materiálmi, zodpovedným prístupom a s dôrazom na detail, kvalitu a komfort. Obsahovala dispozičné zmeny, vybudovanie prístavby, výmeny všetkých rozvodov a pripojení na siete, úpravy povrchov, nové technológie, výmeny okien a zateplenie domu.

Dom je vďaka svojej orientácii na juhovýchod svetlý a terén na pozemku je rovinatý. Je murovaný, dvojpodlažný a k dispozícii je aj neobývané podkrovie.

V súčasnosti disponuje veľkorysou technickou miestnosťou, dvoma moderne zrekonštruovanými kúpeľňami , štyrmi izbami a praktickou veľkou kuchyňou, ktorá je srdcom celého domu. Plocha domu je 176 m² a plocha pozemku 303 m².

V súlade s prírodou a novými trendami

Vonkajší priestor domu je oázou pokoja s terasou pre rodinné posedenia a záhradným domčekom, ktorý poskytuje dostatok priestoru pre vaše hobby či úschovu vecí a náradia. A keďže dom je napojený na všetky inžinierske siete a vybavený modernými technológiami ako podlahové kúrenie a tepelné čerpadlo, zaručuje nielen komfort, ale aj energetickú efektivitu a udržateľnosť.

Ponuka, ktorá sa len tak neopakuje

Predstavujeme vám nielen dom, ale priestor, ktorý sa každý deň môže stať dobrodružstvom a každý večer pokojným útočiskom. Tento rodinný dom v Horných Pršanoch je viac než len ďalšia nehnuteľnosť na predaj. Je to pozvánka do nového života, kde harmónia, pohoda a príroda tvoria dokonalý domov pre Vás a Vašu rodinu.

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala alebo ak sa aj Vy chystáte predať tú svoju, dohodnite si termín telefonicky na 0902 381 256, alebo mailom na gonda@beevam.sk.

Viac informácií a celý inzerát na rodinný dom v Horných Pršanoch pri Banskej Bystrici nájdete TU.

Pozrite si aj ďalšie projekty, ktoré zhotovila realitná kancelária Beevam. Beevam je odborníkom na realitný marketing. Na rozdiel od bežných realitných kancelárií disponuje tímom odborníkov na predaj a propagáciu v online priestore. Každá nehnuteľnosť tak dostáva plnú mediálnu podporu. Jej predaj sprevádza marketingová kampaň na sociálnych sieťach a v regionálnych médiách.