Počas uplynulého víkendu patrila bystrická Europa motorizmu a silným autám. Tunajší známy predajca viacerých popredných automobilových značiek Lion Car tu prezentoval rozšírenie svojich služieb o autorizovaný predaj a servis vozidiel značky RAM.

Pri tejto príležitosti ste mohli uprostred nákupného centra počas víkendu vidieť vozidlá značiek RAM a Dodge. Autorizovaný predaj a servis americkej značky je pre Lion Car ďalším ku už zastupovaným značkám Peugeot, Citroën, Nissan a BMW. Svoj prvý showroom značky Peugeot otváral Lion Car v Banskej Bystrici už pred dvadsiatimi rokmi.

„Zmluvu s RAM sme podpísali, aby sme splnili svoj cieľ – byť predajcom s najkomplexnejšou ponukou vozidiel – od kompaktných mestských vozidiel, cez rodinné vozidlá, crossovery, SUV, úžitkové vozidlá až po najluxusnejší segement,“ približuje Tomáš Magera, obchodný riaditeľ Lion Car.

Vozidlá RAM však prichádzajú na banskobystrický trh aj ako vhodná alternatíva pred tým obľúbených typov vozidiel, ktoré z trhu odchádzajú.

„Po zastavení predaja Nissanu Navara na európskom trhu sme potrebovali zaplniť dieru v ponuke pick-upov – siahli sme po luxusných amerických pick-upoch RAM a čoskoro rozšírime naše portfólio aj o dostupnejšiu značku Isuzu,“ doplnil Magera.

Víkendová prezentácia v Europa SC priniesla možnosť vidieť vozidlá RAM 1500 Limited, RAM 1500 Laramie, Dodge Challenger SRT Hellcat a RAM 1500 Warlock. Návštevníci podujatia tak spolu so značkou Lion Car odštartovali novú éru V8 HEMI v Banskej Bystrici. Práve všetky vozidlá RAM 1500 majú motory V8 HEMI s výkonom 401 koní.

Hlavným bodom programu prezentácie týchto vozidiel v Europa SC bol sobotný rozhovor moderátora Mareka Polomského s pretekárom Richardom Gondom, ktorý sa s prítomnými podelil o svoje pocity a dojmy zo šoférovania týchto vozidiel.

Viac o ponuke vozidiel RAM v banskobystrickom Lion Car, vrátane vozidiel priamo k odberu, nájdete na webe ram-banskabystrica.sk.