Tradične vo štvrtok sú v banskobystrickom Cinemaxe na programe premiéry nových filmov. Vstupenky do kina môžete aj vyhrať, a to v našej pravidelnej súťaži.

Vo štvrtok 26. januára sa v premiére predstavia dve filmové novinky. Z Veľkej Británie prichádza na plátna banskobystrického multikina romantická komédia Čo s tým má láska?. Dávku tenzie prinesie americký triler V zajatí mysle. Na prvý februárový deň je naplánovaný Artmax koncert BTS: Yet To Come in Cinemas.

Prehľad filmových noviniek v ponuke banskobystrického kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

ČO S TÝM MÁ LÁSKA?

Nová romantická komédia od producentov filmov Láska nebeská a Denník Bridget Jonesovej.

Ako nájsť v dnešnom svete trvalú lásku? Filmárka Zoe (Lily James) si pri hľadaní toho pravého užila len niekoľko zlých rande a veľa komických príhod, ale žiadny princ na bielom koni sa nekonal. Jej kamarát z detstva a sused Kazim (Shazad Latif) to skúša inak. Podľa vzoru svojich rodičov sa rozhodne pre dohodnuté manželstvo s krásnou a vzdelanou nevestou z Pakistanu. Zoe ho s kamerou sprevádza na jeho ceste z Londýna do Lahore, kde sa má Kazim oženiť s cudzinkou, ktorú mu vybrali jeho rodičia, a pritom začne uvažovať o tom, či by si z tohto odlišného prístupu k hľadaniu lásky nemohla vziať niečo aj pre seba…

V ZAJATÍ MYSLE

Detektívi Jake Doyle (Martin Lawrence) a Mary Kelly (Melissa Roxburgh) žiadajú o pomoc uväzneného sériového vraha menom Umelec (John Malkovich), keď začne niekto napodobňovať jeho vraždy. Zatiaľ, čo Mary hľadá stopy v Umelcovej brilantnej, no zvrátenej psychike, s detektívom Doyleom sa nechajú zlákať do diabolskej hry na mačku a myš, kde pretekajú s časom, aby zostali o krok pred Umelcom a jeho napodobiteľom.

BTS: YET TO COME IN CINEMAS – Artmax koncert

v stredu 1. februára o 18.00 h

„Uvidíme sa v kinách po celom svete v tento slávnostný okamih pri zázname najnovšieho koncertu BTS!“

Pripojte sa k RM, Jinovi, SUGOVI, j-hopeovi, Jiminovi, V a Jung Kookovi v špeciálnom filmovom zostrihu upravenom a zremixovanom pre veľké plátna kín. Nenechajte si ujsť nové detailné uhly záberov a užite si celkom nový pohľad na celý koncert BTS <Yet To Come> v Busanu. Zaznejú skladby z kompletnej kariéry milovanej skupiny, vrátane hitov „Dynamite“, „Butter“ a „IDOL“, plus prvé koncertné prevedenie piesne „Run BTS“ z ich  najnovšieho albumu Proof. Natočené aj pre 4DX.

Premietanie v sobotu 4. februára bude venované „Light Stick Screenings“, fanúšikovia si ich môžu priniesť so sebou do kina a osláviť tak koncert s použití svojich svetelných Army bomb.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na stránke multikina Cinemax.

Súťaž o dve vstupenky do multikina Cinemax

Pre všetkých filmových nadšencov sme opäť pripravili súťaž o dve voľné vstupenky do multikina Cinemax, ktoré získa jeden vyžrebovaný výherca/výherkyňa. Do súťaže sa môžete zapojiť do štvrtka 26. januára 2023 (do polnoci) na Facebooku BBonline.sk.