BBonline.sk hľadá spolupracovníkov!

Nájdeme novú posilu našej redakcie v tebe?

bbonline.sk - regional mediaSte študenti, alebo si chcete popri práci vyskúšať aj niečo iné? Vidíte svoju budúcnosť vo svete médií, priamo v žurnalistike či marketingu? Možno je táto ponuka zaujímavá práve pre vás.

Projekt BBonline.sk vznikol v roku 2010 ako myšlienka mladých ľudí priniesť Banskej Bystrici aktuálny spravodajsko-informačný portál s pridanou hodnotou. Rýchlo sa stal jednotkou a po troch rokoch sa môže chváliť priemernou dennou návštevnosťou okolo 3000 návštev. Ľudia však prichádzajú a odchádzajú a aj tento projekt sa potrebuje posúvať ďalej. Možno práve vďaka tebe!

O koho máme aktuálne záujem?

Redaktor spravodajstva,

Redaktor regionálnej publicistiky,

– Redaktor športu,

– Človeka s chuťou pracovať pre regionálny spravodajský portál 🙂

Čo ponúkame?

Po úvodnom “oťukaní” formou stáže samozrejme aj niečo čo ťažko nazvať platom, ale snáď aspoň vreckovým (externá spolupráca vykonávaná na autorskú zmluvu alebo dohodu o BPŠ, podľa toho čo ti najviac vyhovuje – odmeňovanie podľa jednotlivých publikovaných článkov), ale najmä:

– možnosť na realizáciu svojich nápadov;

– trpezlivé zaučenie od skúsenejších kolegov;

– možná podpora vašich vlastných projektov zo strany spoločnosti;

– odmeňovanie na základe náročnosti a množstva práce;

– a občasné benefity, ktoré budú kamaráti závidieť :).

Čo očakávame?

Otvorené oči a myseľ, všeobecný prehľad o dianí v regióne. Chuť hľadať vlastné témy na spracovanie. A odhodlanie byť mysľou novinárom 24 hodín denne, 365 prípadne 366 dní v roku…

Tak neváhaj!

Bývalí redaktori a spolupracovníci našich regionálnych spravodajských portálov dnes pracujú alebo pracovali pre celoslovenské denníky, pre tlačové agentúry, ale aj televízie a rádiá. Aj pre teba môže byť BBonline.sk odrazovým mostíkom! Stačí vyplniť nasledujúci formulár a my Vás následne budeme kontaktovať. Tento nábor prebieha trvale, bez časového obmedzenia a kedykoľvek nám napíšete, my sa vám určite ozveme 🙂

[contact-form-7 id=”87080″ title=”Nabor 2013″]

Zaslaním formulára a svojho životopisu súhlasím v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.Z. o ochrane osobných údajov, so spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v týchto uvedených spoločnosťou REGIONAL MEDIA, s.r.o., vydavateľa portálu BBonline.sk a ZVonline.sk. Spoločnosť REGIONAL MEDIA, s.r.o. týmto nie je oprávnená poskytovať tieto údaje tretím osobám. Súhlas je daný na dobu určitú, a to na lehotu troch rokov, len za účelom zaradenia do databázy uchádzačov o prácu.