Už siedmy ročník jedinečného doslova pivného festivalu, ale aj zábavy pre všetky generácie, bude v predposlednú septembrovú sobotu, 22. septembra, hostiť opäť Banskobystrický pivovar, ktorý aj v tomto roku otvorí svoje brány.

Banskobystrický pivovar otvorí v sobotu 22. septembra od 11.00 h už po siedmy krát brány svojho pivovaru pre širokú verejnosť. Aj tento rok je pre návštevníkov pripravený bohatý hudobný a sprievodný program. Milovníci, priatelia a fanúšikovia výnimočného slovenského piva URPINER môžu nielen nazrieť do zákulisia pivovaru a zoznámiť sa s celým procesom výroby tohto zlatistého moku, ale spoznať aj históriu výroby piva v Banskej Bystrici.

Okrem hudobného programu v podobe skupín KABÁT revival, DUREXX, skupiny VODOPÁD a folklórneho súboru URPÍN, čaká priaznivcov piva URPINER aj množstvo ďalších sprievodných atrakcií ako sú prehliadka Klubu vojenskej histórie, ukážky prác záchranárskych psov, hasičov, džuda a mnoho ďalších zaujímavých vystúpení. Na svoje si prídu všetky vekové kategórie. Pre dospelých sú pripravené súťaže v pití piva na čas a v držaní krígľa, pre deti zas skákací hrad či jazda na koníkoch.

Samozrejme, nebude chýbať chutné občerstvenie ako aj osvieženie v podobe zlatistého moku URPINER. Pivovarníci budú okrem klasických čapovaných pív ponúkať aj svoje úspešné novinky zo segmentu miešaných pivných nápojov a to i v nealkoholických verziách. Vstup na toto podujatie je voľný. Prvých 3000 účastníkov navyše dostane kupón na 0,5l nápoj podľa vlastného výberu zadarmo (čapované pivo alebo nealko nápoj). Len v tento deň sa bude pivo predávať za výnimočne dobrú cenu. Milovníci dobrého piva a pravej pivnej pohody sa skutočne majú na čo tešiť.

To všetko na vás čaká v sobotu 22. septembra v areáli Banskobystrického pivovaru na Sládkovičovej ulici číslo 37 v Banskej Bystrici.