Od štvrtku 27. októbra sa multikino v obchodno-zábavnom centre Europa definitívne začína prezentovať ako súčasť najväčšej slovenskej siete multikín CINEMAX. Tá sa jeho vlastníkom stala ešte 30. septembra, o čom sme vás informovali aj v tomto článku…

Návštevníci multikina si už od dnešného dňa môžu program svojho obľúbeného banskobystrického kina nájsť na stránke siete cine-max.sk. Pri kliknutí na pôvodnú stránku, vás na túto automaticky presmeruje. K malým zmenám dôjde aj pri vstupnom, ktoré by sa malo prispôsobiť cenám celej siete, čo prináša oproti doterajšej ponuke najmä niekoľko možností zliav.

Filmy hrané v aktuálny deň nájdete stále aj v programe v pravej lište portálu BBonline.sk. Náš portál bude aj naďalej mediálnym partnerom banskobystrického multikina, a tak aktuálne informácie o filmových novinkách nájdete pravidelne na našich stránkach. Už čoskoro budú na BBonline.sk pokračovať aj pravidelné filmové súťaže o voľné lístky.

Značka Europa Cinemas zaniká len dočasne. Zostala totiž v portfóliu skupiny VAV invest, ktorá plánuje prevádzkovať multikino s týmto názvom v aktuálne budovanom Europa shopping & relax center Zvolen.