Od momentu, kedy sa nám podarilo v spolupráci s e-shopom innie.sk vydať sériu printov Banskej Bystrice a okolia, prešiel presne polrok.

Za ten čas sa grafiky dostali do Európa SC v rámci výstavy, do svojho zbierkového fondu ich dokonca zaradilo aj Múzeum SNP, kde ich uchová pre ďalšie generácie. Printy si za 6 mesiacov zakúpilo vyše 300 ľudí nie len z Banskej Bystrice.

Objednávky sme posielali aj rodákom do Veľkej Británie, Nemecka, Česka, Holandska či Belgicka. Zakúpiť ste si ich mohli aj na Radvanskom jarmoku v našom stánku.

Najviac obľúbená je medzi ľuďmi grafika Banskej Bystrice od Zuzany Bartovej, na ktorej je vidieť centrum mesta v pozadí s Krížnou. Z nej sa predalo už viac ako polovica výtlačkov.

Októbrová akcia – ponožky zdarma

Pri príležitosti malého polročného výročia sme vytvorili akciu platnú počas celého októbra, vďaka ktorej môže každý získať ponožky Banskej Bystrice podľa vlastnej voľby zadarmo.

Stačí, ak si objednáte dve ľubovoľné grafiky Banskej Bystrice a okolia a v košíku si budete môcť vybrať darček vo forme ponožiek podľa vlastného výberu zadarmo.

Ak si objednáte štyri ľubovoľné grafiky, pribalíme vám k nim dva páry ponožiek Banskej Bystrice a podobne.

Ak teda ešte stále váhate nad tým, či si objednať grafiky Banskej Bystrice, možno vás presvedčí práve tento milý bonus, ktorý však platí iba do 31. októbra 2021.

Celú sériu printov Banskej Bystrice a okolia si môžete pozrieť na tento stránke.