Niekoľko rokov dospelého života v rolách matiek, otcov, manželiek, manželov, milencov, opustených milencov, navrátených milencov, umelcov na voľnej nohe, učiteľov, psychologičiek, hercov, herečiek a záhradkárov začiatočníkov im prinieslo nápad, že to chce vyslovene nejaký úlet. A tak vám chcú, obohatení životnými skúsenosťami, ale aj vráskami a kilami navyše, predstaviť svoje piesne o láske. 

Kapela sa teda na jeseň 2017 vrátila na pódiá po materských dovolenkách v zložení: Juraj Haško – klávesy, spev, náčelník, Maca Cmorejová – spev, tanec, akordeón, saxofón, Luca Žiaková – spev, tanec, Martin Novák – gitara, Miro Páv – basgitara, Ján Fiala – bubny

„Refrén titulnej piesne Malé plusy z ich nového albumu Sto múch má vtip i nadhľad a zároveň je veľmi vážnym odkazom a piesňou Malé plusy chcú prispieť k zníženiu rozvodovosti,“ hovoria muzikanti zo skupiny Sto múch. Text ich „dvorného textára“ Petra Šranka je na prvý pohľad vtipným popisom manželského života, ale na druhý pohľad návodom, ako kreatívne zvládnuť dlhodobé spolužitie takých rozdielnych bytostí, akými sú muž a žena. 

 Štvrtý album známej hudobnej skupiny vyšiel v sobotu 17. 8. 2019. Sto múch zahrali okrem iného aj titulnú pieseň v ten deň na festivale vydavateľstva Hevhetia, pod ktorého značkou vyšli všetky ich albumy. Piesne na novom CD sú o láske a jej rôznych podobách, o láske šťastnej, nevinnej, vysnívanej, nevídanej, ale aj nenaplnenej, všednej, či vyhasnutej. Ale najmä o láske k spoločnému hraniu a o radosti. „Toto všetko sme priniesli do Loft Studia v Bratislave a za luxusnej zvukovej podpory Igora Baara sme pôvodne nahrali 15 piesní, ale nakoniec sa na album dostalo týchto 11 najväčších hitov. A dúfame, že prinesú radosť a rôzne pestré emócie mnohým  ľuďom.“ Hovoria s úsmevom „Muchy“.

Nové cédečko uvítajú do života 28. 9. 2019 v Banskej Bystrici a srdečne pozývajú na guláš a dobrú hudbu!

Viac o tom, kde môžete Sto múch vidieť a počuť, nájdete na Facebooku