Žiaden partnerský vzťah nie je dokonalý. Tvrdiť, že máme dokonalý vzťah rozhodne nemôžeme. Vždy sa nájde niečo, na čom sa s partnerom nepohodnete, na čo máte iný názor, ako váš partner.

Ak sa ale obávate, že váš partnerský vzťah začne byť zrazu stereotypný, musíte urobiť všetko pre to, aby ste sa vyhli kríze.

Kúpte si novú erotickú hračku

Ak vám to viazne hlavne v spálni, potrebujete nový impulz, ktorý by vám pomohol váš sexuálny život vrátiť opäť do pôvodných koľají. Aby sa vám ale podarilo vybrať dobrú erotickú hračku z internetového sex shopu, vyberať by ste ju mali spoločne s partnerom. Erotická hračka musí vzrušiť nielen vás, ale aj vášho partnera.

Aké erotické hračky vám odporúčame?

Ak si z ponuky erotických hračiek nedokážete vybrať, dámam odporúčame Venušine guličky a vibrátory. Sú klasikou medzi erotickými hračkami a ešte sa nenašla žiadna žena, ktorej by sa tieto erotické hračky nepáčili.

Pánom zase odporúčame umelé vagíny, masturbátory, ale aj nafukovacie panny, ktoré ich zaručene dostanú do varu.

Kúpte si nové sexy prádlo

Pánom odporúčame kúpiť sexy trenky alebo boxerky so zaujímavou potlačou. Dámam zase odporúčame kúpiť si saténové nočné košieľky, ktoré poodhalia ženské krivky a dokážu partnera nabudiť. Nič nepokazíte ani kúpou bodystockingu, v ktorom vynikne vaša postava.

Kúpou nového sexy prádla zaručene zaženiete krízu a o stereotype už nebude ani reč.

Podniknite výlet vo dvojici

Ak máte deti, alebo ste už dlhšie spolu nikde neboli, spravte si pár dní voľno a podniknite spoločný výlet. Choďte do wellness, zašportujte si spolu, alebo si zájdite do divadla. Skúste robiť chvíľu to, čo vás naozaj baví a napĺňa a uvidíte, že tým zažehnáte krízu a stereotyp vo vzťahu vám hroziť nebude.

Spestrením v spálni a spoločnými výletmi na obľúbené miesta zaženiete krízu vo vzťahu a vyhnete sa stereotypu.