Dnes sme pripravili predstavenie firmy EMA-elektro a jej ponuky elektro výrobkov. Spoločnosť je prevádzkovateľom rovnomenného internetového obchodu. Výhodou oproti iným eshopom je ale to, že firma pôvodne vznikla ako kamenná prevádzka.

elektroAj v súčasnosti je otvorený klasický obchod. Toto prispieva k výrazne rýchlejšej distribúcii objednaného tovaru, nakoľko veľká časť sa nachádza v sklade firmy. Nestáva sa teda ako u konkurencie že po prijatí objednávky iba začne s procesom objednania výrobku u dodávateľa. Obchod je určený ako pre profesionálov v elektrikárskom a elektrotechnickom obore tak aj pre nadšencov a amatérov. V ponuke sú napríklad tlakové snímače, prepäťové ochrany alebo meniče napätia. Toto sú skôr sekcie pre profesionálov. Bežní užívatelia ale vedia tiež ušetriť na spotrebnom tovare do domácnosti ako sú LED žiarovky alebo dnes tak obľúbené svietiace LED pásiky. Tieto sú k dispozícii v rôznych farbách a vyhotoveniach. Ceny sú naozaj priaznivé a je možné ušetriť zaujímavé čiastky. Ďalšou nespornou výhodou objednávania a nakupovania cez internet je pohodlie a úspora času. Dnes už nie je potrebné chodiť pre elektro súčiastky do rôznych špecializovaných prevádzok alebo predajní.

Ušetrený čas a peniaze môžte naopak využiť oveľa príjemnejšia napríklad aj v obľúbenej pivárni Máj kde je k dispozícii výborná pizza alebo denné menu. Na výber je aj možnosť rozvozu.