V piatok a v sobotu bude na Hornej ulici veselo. Klub chystá dva zaujímavé koncerty, na ktorých sa zúčastnia kvalitné slovenské koncertné kapely a dokonca aj hosť zo zahraničia.

fueraPiatkový večer bude v klube patriť žánru ska. Slovenská kapela Fuera Fondo momentálne brázdi po slovenských kluboch v rámci ich turné Žúrový kráľ. Ako hosťa si na tieto koncerty pozvali ich spriatelenú českú kapelu The Spankers, v ktorej ešte prednedávnom pôsobila slovenská speváčka, známa zo speváckej súťaže Hlas Československa, Sisa Fehérová. Tieto kapely patria medzi špičku svojho žánru vo svojich republikách a každoročne sa zúčastňujú na najväčších slovenských a českých festivaloch.

banner_BillyBarman

Ten sobotný bude patriť kapele Billy Barman, ktorá si v rámci svojho turné Back to the Clubs, na ktorom predstaví svoj nový album Modrý jazyk, pozvala mladé kapely Walter Schnitzelsson a Bad Karma Boy. Do dnešného dňa zbiera hudobná novinka Modrý jazyk výrazne pozitívne reakcie kritikov a recenzentov. Kapela sa rozhodla urobiť radosť zberateľom a vydať novinku i vo forme vinylu.

Kapela Billy Barman je na scéne päť rokov. V roku 2010 vydali album s názvom Noční jazdci. Skupina získala tri ocenenia Radio Head Awards. Kvinteto tvoria Juraj Podmanický, Jozef Vrábel, Teo Heriban, Jakub Tvrdík a Juraj Labaj.