Príchod dieťaťa na svet predstavuje pre novopečenú mamičku (a samozrejme aj pre otecka) množstvo zmien. Denný harmonogram sa zrazu točí okolo tohto nového človiečika, menia sa tým pádom spôsoby trávenia voľného času a samozrejme aj priority rodičov.

Byť mamou je veľká zmena, ale vášho zmyslu pre módu sa týkať nemusí

Materstvo znamená pre mamičky aj zmeny v ich šatníkoch. Samozrejmosťou sú zmeny na tele, ktoré tehotenstvo prináša, ale o tom teraz reč nebude. Často ste sa určite stretla s názormi, že po narodení dieťaťa už nebudete mať čas na seba a môžete zabudnúť na „fintenie sa“. Ak ste čerstvou mamou alebo onedlho ňou budete, takéto názory môžete smelo hodiť za hlavu.

Áno už nebudete môcť tráviť toľko času v kúpeľni, či pred šatníkovou skriňou ako keď ste bola bezdetná, ale pôsobivý outfit sa predsa dá vytvoriť aj rýchlo. Treba však na to myslieť už pri tých vzácnych chvíľach, keď výnimočne nebudete v obchodnom centre obzerať detské fusaky a namiesto detských vecí budete nakupovať pre seba.

Výrazné doplnky ozvláštnia aj jednoduchý outfit

Áno ak chcete vyzerať aj počas prechádzok s vašou ratolesťou štýlovo, základom je mať v šatníku kúsky oblečenia, ktoré sa dajú navzájom jednoducho kombinovať. Množstvo módnych značiek má pre takéto oblečenie vytvorenú sériu nazvanú basic.

S takýmito kúskami zostavíte pekný outfit prakticky za pár sekúnd. Že to bude príliš jednoduchý outfit? My však ešte nekončíme! To, že samotné oblečenie je jednoduché, neznamená, že taký bude aj celý outfit.

Naopak, otvára to priestor výrazným doplnkom! Napríklad extravagantné Swarovski náušnice môžu dokonale oživiť takýto outfit. Ak je však vaše dieťa v etape svojho života, kedy sa snaží všetko chytať, pozor pri výbere šperkov na to, že sa ľahko môžu stať lákavými objektmi pre detské rúčky.