Futbalisti Sásovej vstúpili do jarnej časti veľmi vlažne. V prvých štyroch zápasoch si pripísali len dva body za dve remízy a dve prehry. Ich súper zo Štiavnických Baní už na jar dokázal vyhrať, keď v 14. kole obral o body domáci JUPIE Podlavice Badín.

ŠK Sásová – TJ Baník Štiavnické Bane 1:3 (0:2)

Góly: 79. Kubina – 5. Lupták, 34. Michalek, 75. Penksa. ŽK: Kubina (Sásová). Zápas sledovalo 150 divákov.

Zostava ŠK Sásová: Čavoj – Striežovský, Dočkal, Ondrejka, Turčan, Haring, Ursíny, Choma, Kubina, Tkáč, Ďuriš

Zostava TJ Baník Štiavnické Bane: Blaško – Košarník, Čamaj, Penksa, Pastier, Drexler, Dlhoš, Hudák, Michalek (90. Haboš), Budinský, Lupták (76. Neuschl)

BBO_1626 Sásovčania hostili v súboji devätnásteho kola Štiavnické Bane a radi by po štvorzápasovej sérii bez víťazstva získali tri body. Už v piatej minúte im ale sťažil naplnenie tejto úlohy hosťujúci Martin Lupták. Ešte horšie to vyzeralo s domácimi, keď na 0:2 zvýšil v 34. minúte Peter Michalek a Sásová tak v druhom polčase musela doťahovať dvojgólové manko. V druhej 45-minútovke sa korigujúceho gólu 150 prítomných divákov v Sásovskej aréne nedočkalo, naopak ich tím inkasoval tretí úder. A to v 75. minúte od Mareka Penksu. Už o štyri minúty však znížil na 1:3 Jozef Kubina, ale malú nádej už domáci tím nepretavil do bodového zisku. Na prvé víťazstvo v jarnej časti si tak ŠK Sásová bude musieť počkať.