V rámci 20. kola II. Triedy skupiny A privítali doposiaľ prvé Králiky tretie Baláže, respektíve Selce „B“. Králiky doposiaľ nepoznali v tejto sezóne chuť porážky a so 47 bodmi boli na čele súťaže. B-tím Seliec okupoval tretiu priečku, no na svojho súpera strácal až šestnásť bodov.

OZ Králická Tiesňava – ŠK Selce (B) 0:2 (0:1)

Góly: 29. Vajda, 78. Kopic. ŽK: Plavec, Dobrota – Dian. Zápas sledovalo 70 divákov.

Zostava OZ Králická Tiesňava: Pavlík – T.Handzuš, Plavec, Peniak, Mišáni, Cibuľka (87. L. Handzuš), Vrbiar, Bednár, Lysina, Dobrota, Habány

Zostava ŠK Selce (B): Ivanič – Jablonovský, Kopic, Čunderlík, Kenický, Styk (75. Heric), Dian, Vajda (81. Vajda), I. Mesík, Rusko (86. Chaban), M. Mesík

BBonline.sk - futbal - Kraliky vs. Selce B - 19.04.2015 - Banska BystricaV stretnutí dvadsiateho kola sa po necelej polhodine hry ujali vedenia prekvapujúco hostia a to zásluhou Petra Vajdu. Polčasové vedenie 0:1 si Selčania proti favoritovi dokázali postrážiť. Sedemdesiat prítomných divákov na futbalovom štadióne na Králikoch sa dočkalo druhého gólu v 78. minúte, avšak na ich nevôľu do siete ich tímu. Z pokutového kopu sa totiž nepomýlil Richard Kopic, a keďže Králiky nedokázali už ani skorigovať, zrodilo sa prekvapenie kola. Bola to vôbec prvá prehra Králickej Tiesňavy v doterajšom priebehu sezóny. Ich najväčší prenasledovateľ v boji o prvenstvo Tajov nezaváhal v dueli so Savonom, no pred týždňom podľahol B-tímu Šalkovej 0:2. Aj preto majú Králiky stále tesný jednobodový náskok na čele tabuľky.