UMB tím sa stretol na domácej ľadovej ploche so svojimi najväčšími súpermi z Prahy. V repríze finále spred dvoch rokov začali góly padať až v závere.

UMB Banská Bystrica vs. UK Praha 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

Góly: 44. Mendel (Ferletjak, Brnčal), 57. Majling (Indrych, Kamzík) – 29. Christl (Veselý, Rogan).

Zostava UMB Banská Bystrica: Korytár, Malatinec – Mančák, Janečko, Michalčík, Ferletjak, Kamzík, Korytár, Brnčal, Kandra, Drmaj, Primus, Majling, Malatinec, Žáčik, Tenkel, Indrych, Nociar, Kováčik, Kasanický, Rajčan, Janák, Mendel, Koch

Zostava UK Praha: Matěj – Karda, Krátky, Kukačka, Slanský, Baláž, Kasala, Bartoš, Svoboda, Klindera, Vacek, Kopica, Rogan, Herr, Krudenc, Christl, Novak, Oliva, Veselý, Gremlica, Valder

Do polovice prvej tretiny preukázali na ľadovej ploche oba mužstva veľmi vyrovnaný súboj. V 9. minúte sa UMB tím dostal do presilovky, ktorú ale nevyužil. Rovnaká šanca sa dostala aj súperom z Prahy, no Korytár podržal svoj tím. Po prvej tretine bol stav zápasu nezmenený 0:0.

Do druhej tretiny nastúpili Pražania bez svojho trénera, ktorý dostal trest do konca zápasu za nešportové správanie. Na trestnej lavičke si do konca zápasu posedel aj hráč UK Praha. Šance sa aj v druhej tretine striedali zo strany na stranu. Až v 29. minúte sa podarilo UK Prahe otvoriť skóre prostredníctvom Christla. Domáci tím už do konca tretiny neznížil skóre.

V tretej tretine kraľoval ľadovej ploche UMB tím. Gólman hostí Matějka sa snažil odolávať paľbe bystrického tímu, no v 44. minúte nakoniec podľahol Mendelovej strele.  Remíza výrazne podporila UMBečkárov a UK Praha bola pod tlakom. V 57. minúte sa k puku dostal Majling a šikovnou strelou dostal puk znova za chrbát Matějku. Pre UMB tím to znamenalo gólový náskok, ktorý aj uzavrel skóre zápasu na 2:1.