V 39 zápasoch miniligy padlo až 391 gólov. Prinášame vám kompletný sumár tretieho hracieho kola obohatený aj o fotogalériu, ktorú nájdete na konci článku.

I. liga – 3. kolo

Svoj prvý zápas v tejto sezóne odohrali hráči FK Plus až v treťom kole. Na ten ale nebudú spomínať v dobrom. Po prvom polčase viedli nad Nulovou šancou 3:1 a všetko nasvedčovalo, že si pripíšu tri body. V druhej časti ale nováčik ovládol hru a siedmimi gólmi otočil duel vo svoj prospech. FK Plus sa už nezmohlo ani na jeden presný zásah a svojmu súperovi podľahlo 3:8. Správnou nohou vstúpili do sezóny tímy Unios a North Stars, ktoré vyhrali obidva svoje zápasy. V 3. kole North Stars nedal šancu nováčikovi ŠK Everlift Remio a poľahky ho zdolalo 6:1. Hetrikom sa zaskvel Lukáš Ševčík. Unios sa so Simačekom natrápil oveľa viac. Vyrovnaný duel nakoniec skončil tesnou výhrou domácich 4:3. Remio a Simaček naopak zostávajú bez bodového zápisu.

Electric BlueFC Nemce 5:5 (2:3)

Góly: Peter Gajdoš, Roman Čipčala, Peter Uhliarik, Pavel Slaný, Ján Tešlár – Branislav Krajčír 2, Milan Adam, Daniel Babjak, Daniel Kiedžuch

ŽK: Juraj Francisty (Electric Blue)

ŠK Everlift RemioNorth Stars 1:6 (0:4)

Góly: Michal Kubina – Lukáš Ševčík 3, Nikolas Kapustík, Richard Kapustík, Michal Rusnák

SkackaváLazio 5:4 (3:3)

Góly: Stanislav Václavík 2, Milan Račanský, Tomáš Ondrejka, Peter Výlupok – Pavel Širka 3, Pavol Joščák

ŽK: Stanislav Václavík (Skackavá) – Róbert Žlkovan (Lazio)

UniosSimaček 4:3 (2:0)

Góly: Martin Kucbel, Peter Stacho, Michal Mala, Róbert Hejčík – Peter Kohár, Tiago Sousa, Matúš Tuček

ŽK: Michal Mala (Unios) – Richard Zima, Tiago Sousa (obidvaja Simaček)

FK PlusNulová šanca 3:8 (3:1)

Góly: Ján Štubian 2, Denis Štubniak – Patrik Daubner 4, Miroslav Rýs, Peter Dobrota, Ondrej Dobrota, Martin Rumanovský

StokaCF Slovenská Ľupča 9:1 (4:1)

Góly: Mario Želiezka 4, Peter Kvaltíny 2, Marek Gerő, Róbert Oravec, Ján Škovran ml. – Dávid Selecký

ŽK: Ján Škovran ml. (Stoka) – Marián Laštiak (CF Slovenská Ľupča)

ČK: Marián Laštiak (CF Slovenská Ľupča)

TriPeGodzily 5:5 (1:0)

Góly: Martin Porubský 2, Ján Petrovič, Andrej Petrovič, Tomáš Bielik – Róbert Dočkal 3, Stanislav Šeliga, Milan Gibala

II. liga – 3. kolo

Iba jeden nerozhodný výsledok prinieslo 3. kolo v II. lige. Postupujúci Z III. ligy FK Zero si to rozdal so zostupujúcim z I. ligy Arsenalom. Hostia po prvej dvadsaťpäťminútovke vďaka dvom gólom Lunetera a jednému zásahu Dušičku vyhrávali 3:1. Zero ale v druhom polčase náskok svojho súpera stiahlo a nakoniec si obidve mužstvá rozdelili po bode za remízu 3:3. Remízový výsledok bol na spadnutie aj v súboji Exel / Prima Team – 2. MK Tami. Nervózny duel nakoniec vyhral Exel 3:2, ktorému neuškodila ani červená karta Jaroslava Vidiečana. Hráči Helliusu si pripísali na svoje konto prvú výhru až v treťom kole. Ich trojbodový zápis bol ale štýlový. V zápase s nováčikom s ŠKP B200 deklasovali svojho súpera 11:2. ŠKP tak po minulotýždňovom výprasku 1:10 zaznamenalo ďalšiu vysokú prehru.

FC BarumkaSKYY 3:10 (1:5)

Góly: Peter Potančok, Milan Pohančaník, Tomáš Pulkert – Michal Číž 4, Pavol Mesík 3, Miroslav Ďurica 2, Ján Puzio

FK 98 Slovenská ĽupčaKredenc 6:4 (4:1)

Góly: Patrik Navrátil 3, Samuel Ternuščák 2, Ľubomír Bulla – Andrej Kubiš 3, Patrik Kapusta

ŽK: Patrik Navrátil, Sebastian Cracco (obidvaja FK 98 Slovenská Ľupča)

„Chalani“FC Corgoň Pub Riečka 6:4 (4:1)

Góly: Ján Bucholcer 2, Martin Mesík 2, Štefan Szőke, Martin Giertl – Miroslav Necpal 2, Martin Karlík, Ľuboš Snopko

IQBežný štandard 2:5 (2:2)

Góly: Anton Gluch, Tomáš Bíreš – Peter Zehnal 2, Martin Chamko, Patrik Strieš, Milan Svitek

ŽK: Peter Ursíny (IQ)

HelliusŠKP B200 11:2 (4:1)

Góly: Marian Golecký 4, Ivan Hák 3, Imrich Turan 2, Radoslav Račák, Branislav Diško – Ján Faško, Marek Polóny

FK ZeroArsenal FC 3:3 (1:3)

Góly: Peter Oboril 2, Robert Dlhoš – Richard Lunter 2, Martin Dušička

ŽK: Richard Zedník (FK Zero) – Martin Kolenička, Richard Lunter (obidvaja Arsenal FC)

Exel / Prima Team2. MK Tami 3:2 (2:1)

Góly: Oliver Ďurta, Peter Ondrejka, Lukáš Pšida – Jakub Tóth, Milan Patráš

ŽK: Jan Matyö, Jakub Tóth (obidvaja 2. MK Tami)

ČK: Jaroslav Vidiečan (Exel / Prima Team)

III. liga – 3. kolo

Hráči Sosaurusu v stretnutí so Starými pánmi boli blízko k tretej prehre v rade. Po polčase zaostávali za svojím súperom o dva góly. V druhej časti ale Sosaurus zlepšil hru a nakoniec duel vďaka piatim gólom otočil na 7:6. Iba dve mužstvá sa môžu aj po troch zápasoch pýšiť stopercentnou bilanciou – AC BEMO Hradec a Erima“98″. Nováčik Hradec vstúpil do sezóny ako víchor. V troch zápasov vždy vyhral minimálne o tri góly a celkovo inkasoval iba päťkrát. Tentokrát porazil AC Chaos 7:4, ktorý naopak stále čaká na svoj prvý bod. Víťazstvá Erimy sa rodia po tesných a vyrovnaných zápasoch. Tento víkend v súboji dvoch neporazených zdolali vďaka štyrom gólom v druhej časti Pingošov 5:3.

FC Joga BonitoFC Dan OsP 1:2 (0:1)

Góly: Tomáš Longauer – Martin Demjan 2

ŽK: Matúš Kováč (FC Joga Bonito) – Dávid Cardoso (FC Dan OsP)

Starí pániSosaurus 6:7 (4:2)

Góly: Peter Matuška 3, Richard Hamšík 2, Alexander Rumanovský – Matúš Vozár 3, Maroš Kasanický 2, Zdenko Stančík, Lukáš Kováčik

ŽK: Erik Jančo (Sosaurus)

Poriadne slipyFC 09 6:4 (2:2)

Góly: Ladislav Pavúk 3, Filip Sylvestr 2, Erik Kandra – Adam Šimiak 2, Roman Petráň, Denis Petrán

Erima „98“Pingoši 5:3 (1:1)

Góly: Vladimír Knop 2, Roman Demian 2, Jaroslav Bulík – Lukáš Dvorský 2, Radoslav Vaterka

AjaxEFCE Brocak 3:9 (0:3)

Góly: Peter Očenáš 3 – Ján Brašeň 5, Peter Vrbjar 2, Martin Lišiak, Viktor Doffek

ŽK: Róbert Sečkár (Ajax)

AC ChaosAC Bemo – Hradec 07 3:7 (1:4)

Góly: Martin Štefík, Miroslav Gregor, Michal Kováč – Ján Pavlík 3, Michal Kucka 2, Tomáš Handzuš 2

ŽK: Michal Kováč (AC Chaos) – Tomáš Handzuš (AC Bemo – Hradec 07)

AquaduxNemce 2012 3:7 (1:4)

Góly: Dušan Vidiečan 3 – Erik Filipko 2, Marián Krnáč 2, Tomáš Kostiviar, Ján Chrastina, Matej Meško

Futbal - MUMF - miniliga - 24.09.2016 - Banska Bystrica
Nováčik 1. FC Ortotech BB pokračuje vo výborných výkonoch, v treťom kole zdolal Modrú partičku

V prvom polčase žiadny, v tom druhom až osem. Takto prebiehal duel Amatérov s CFBG, kde góly začali padať až po prestávke. Domáci v ňom vsietili až šesť presných zásahov a pripísali si druhú výhru v rade. Gólové hody priniesol zápas Ateeray – VKK. Nováčik VKK strelil v každej časti po päť gólov a po výsledku 10:7 sa vyšvihol na tretiu priečku. Naopak Ateeray nenavýšil svoj počet troch bodov a klesol na 13. miesto. Bez prehry sú okrem VKK aj ďalší dvaja postupujúci – FC Salve a 1. FC Ortotech BB. Salve v tejto sezóne vyhralo doposiaľ všetky svoje zápasy, tentokrát nedalo šancu Ataku 9:1. Na strane víťazov zažiaril päťgólový Kristián Slimák. Hráči Modrej partičky držali s Ortotechom po polčase remízový stav, ale v druhej dvadsaťpäťminútovke inkasovali päťkrát a nakoniec podľahli svojmu súperovi 2:6.

FK AmatériCFBG 6:2 (0:0)

Góly: Lukáš Hazucha 2, Tomáš Šiška 2, Martin Roháč, Matúš Holécy – Michal Babiak, Igor Knopp

ŽK: Matúš Holécy (FK Amatéri) – Marian Môcik (CFBG)

EnzoBezvetrie 2:5 (0:4)

Góly: Tomáš Černík 2 – Matej Polgár 2, Libor Suja, Martin Glončák, Daniel Mihaliček

AteerayVKK 7:10 (2:5)

Góly: Nikolas Lapin 2, Michal Béreš 2, Martin Prandl, Jakub Tajboš, Pavol Jurinec – Pavol Zlevský 4, Matej Vaník 2, Dušan Balon, Ivan Lagovský, Peter Maďar, Milan Lagovský

1.FC Ortotech BBModrá partička 6:2 (1:1)

Góly: Peter Konder 2, Peter Pinter, Róbert Čulok, Lukáš Bohuš, Josef Suba – Matej Cíger, Miloš Hrčák

MalonasViking Stavanger 5:2 (1:0)

Góly: Jakub Tuhársky 2, Jaroslav Kolář, Jakub Javorka, Filip Ivanič – Roland Saksa, Marcel Pavlík

ŽK: Martin Strečok (Malonas)

FC SalveAtak 9:1 (6:0)

Góly: Kristián Slimák 5, Ondrej Chrobák 2, Patrik Časnocha, Martin Čižnár – Vladimír Almáši

V. A liga – 3. kolo

Štyri vysoké víťazstvá a jeden vyrovnaný zápas prinieslo 3. kolo v V. A lige. Najvyššiu výhru kola zaznamenala Vlkanová, ktorá nedala šancu Strechám a zdolala ich 13:3. Na nezastavenie bol najlepší strelec tohto víkendu Michal Vronský, autor desiatich gólov. Cez hranicu desať strelených gólov sa prehupli aj Alcatraz a ToJeJedno. Najvyrovnanejší bol súboj Tornáda s Pro Teamom. Hráči Pro Teamu aj napriek červenej karte Mateja Lukaja zdolali svojho súpera tesne 3:2 a vyhrali svoj druhý duel v rade.

Márna SnahaTJ Družstevník Seniori 2:9 (1:4)

Góly: Ján Brašeň, Emil Hyhlík – Martin Rudnický 4, Martin Janík 3, Martin Kohút, Martin Caban

ŽK: Pavol Holubčík (Márna Snaha) – Martin Selecký, Jaroslav Rusnák (obidvaja TJ Družstevník Seniori)

AC TornádoPro Team 2:3 (0:1)

Góly: Marek Cisár, Peter Giertl – Daniel Uherek 2, Ondrej Zeleňanský

ŽK: Marek Cisár, Marek Bobor (obidvaja AC Tornádo) – Matej Lukaj (Pro Team)

ČK: Matej Lukaj (Pro Team)

Strechy BBVlkanová 3:13 (0:8)

Góly: Lukáš Vešelenyi, Filip Čuma, Richard Teliar – Michal Vronský 10, Tomáš Uháľ 2, Patrik Dian

ŽK: Lukáš Vešelenyi (Strechy BB)

Alcatraz oldboysRWA 13:6 (3:0)

Góly: Jozef Grík 5, Peter Zelienka st. 3, Peter Šipula st. 3, Michal Maďar, Peter Gubka – Mário Gaňa 3, Ján Uhrín, Dušan Čierny, Peter Štulajter

ToJeJednoOrange Alligátors 12:5 (3:3)

Góly: Martin Bartko 7, Radoslav Fodor st. 3, Radoslav Fodor ml., Filip Petráň – Jozef Blšák 2, Ľubomír Nosál 2, Mário Chromek

V. B liga – 3. kolo

Rozdielom pätnástich gólov sa skončil zápas Van to Tree – Chránená dielňa. Nováčik Chránená dielňa deklasoval svojho súpera sedemnástimi kúskami a zariadil mu tretiu prehru v sezóne. Podobne vysokým rozdielom sa mohol skončiť aj súboj Mladosti s Hrčou. Domáci po polčase vyhrávali už 8:0 a pre Hrču sa rysoval ďalší debakel. Po zmene strán ale hostia už neinkasovali, strelili tri góly a zmiernili výsledok na 3:8. Dokonalý obrat sa podaril Juniperusu. Ten za dvadsaťpäť minút prehrával s Runom 0:2. Po prestávke ale hostia ožili, presadili sa až päťkrát a keďže žiadny gól nedostali, nakoniec zvíťazili 5:2.

Mladosť BCFHrča 8:3 (8:0)

Góly: Marek Baláž 4, Ján Ondrejka, Ján Slaný, Ján Čief, Miroslav Vigaš – Miroslav Fartel, Michal Čermák, Andrej Caliscibetta

Van to TreeChránená dielňa 2:17 (1:5)

Góly: Ladislav Uhliar, Martin Lakatos – Marek Prostredný 5, Vlado Horný 4, Jozef Paršo 3, Daniel Prostredný 2

BuKFC WC 8:3 (4:0)

Góly: Patrik Rýs 3, Martin Huťka 2, Peter Vetrak, Branislav Kunštár, Ondrej Rajčok – Michal Lepieš, Timotej Garaj, Michal Dien

ŽK: Martin Rajčan, Michal Zvalo (obidvaja FC WC)

ANK PegiMôlča 5:8 (2:3)

Góly: Michal Dropčo 2, Kamil Leško 2, Róbert Klementík – Tomáš Bartošík 4, Matej Pikula 2, Anton Pikula 2

RunFC Juniperus 2:5 (2:0)

Góly: Juraj Ličák, Michal Ďurica – Jakub Klačan 2, Radoslav Blaško ml., Martin Blaško, Vladimír Túry